fbpx

Izolacja dachu pianką Centrum Stomatologicznego

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJA DACHU PIANKĄ CENTRUM STOMATOLOGICZNEGO

Izolacja dachu pianką Centrum StomatologicznegoIzolacja dachu pianką nowo budowanego Centrum Stomatologicznego mieszczącego się w Jabłonce w powiecie nowotarskim to kolejny dowód na to, że izolacje natryskowe są coraz popularniejszą metodą ociepleń i to nie tylko poddaszy domów jednorodzinnych.
To nie pierwsza taka nasza realizacja, wykonaliśmy m.in. ocieplenie drogerii Rossmann w Krakowie, o czym można przeczytać w artykule na naszej stronie: „Rossmann – wykonanie izolacji termicznej drogerii”, a także wielu kościołów, szkół, czy nawet obiektów handlowych, o których pisaliśmy tutaj: „Izolacja obiektów handlowych”

IZOEXPRESS jako Autoryzowany Wykonawca izolacji ICYNENE stosuje najwyższej jakości pianki poliuretanowe kanadyjskiego producenta. Wszystkie posiadają w swym unikalnym składzie substancje uniepalniające, które nadają wykonanej izolacji właściwość samogasnącą. Doskonałym tego dowodem są wykonane testy oraz badania, m.in. protokoły klasyfikacji odporności ogniowej REI30 oraz REI45 dla przegród z zastosowaniem izolacji ICYNENE. Ponadto, izolacje ICYNENE zostały wpisane do katalogu rozwiązań przeciwpożarowych Rigips jako alternatywa dla wełny mineralnej. Więcej na ten temat na stronie producenta: „ICYNENE w katalogu przeciwpożarowych rozwiązań Rigips”

Izolacja dachu pianką Centrum Stomatologicznego została wykonana na piance otwarto komórkowej ICYNENE H2Foam Lite. Ten dość sporych rozmiarów dach został wykonany w ciągu 1 dnia. A wszystko to za sprawą naszych doświadczonych ekip oraz najwyższej jakości maszynom do natrysku pianki. Dzięki Reactorom Graco E30i Elite wyposażonymi we własne, zintegrowane agregaty prądotwórcze jesteśmy w stanie połączyć w razie konieczności nasze siły, i tak jak tutaj wykonać izolację na 3, a nawet i 4 ekipy jednocześnie bez potrzeby korzystania z prądu naszych klientów.

A jeśli i Ty budujesz, czy remontujesz swój budynek mieszkalny, przemysłowy czy rolniczy, skontaktuj się z nami i otrzymaj darmową ofertę na ocieplenie pianką PUR.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
Call Now Button