fbpx

Izolacja obiektów handlowych

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJA OBIEKTÓW HANDLOWYCH

Izolacja obiektów handlowychIzolacje natryskowe pianką to nie tylko ocieplenie poddasza budynków mieszkalnych, to również izolacja obiektów handlowych. Stosowana przez nas pianka kanadyjskiego producenta ICYNENE to najwyższej jakości materiał izolacyjny, który został doceniony już na 4 kontynentach. Mimo, iż w Polsce ciągle uznawana jest za „innowacyjną” technologię to tak naprawdę izolacja z ponad 30-sto letnim doświadczeniem – tak, izolacyjna pianka otwarto komórkowa ICYNENE produkowana jest już od 1986 roku!

Najwyższa jakość izolacji

izolacja obiektow handlowych 3Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom termicznym stanowi znakomitą, pozbawioną mostków termicznych izolację, która nie zmienia swoich parametrów z biegiem czasu. Jest to materiał spieniany w 100% wodą, spełniający najwyższą klasę jakości powietrza w pomieszczeniach A+. Ponadto, pianka posiada w sobie odpowiednie uniepalniacze, dzięki którym zastosowana w przegrodzie budowlanej spełnia wymogi dotyczące NRO. Poddane obszernym testom ogniowym przegrody budowlane (ściany, stropy, dachy) z zastosowaniem izolacji natryskowej ICYNENE uzyskały odpowiednie protokoły klasyfikacji odporności ogniowej REI, dzięki którym izolacja ta może być stosowana w większości obiektów przemysłowych czy handlowych.

Izolacja obiektów handlowych

Doskonałym przykładem zastosowania izolacji natryskowej ICYNENE w obiektach handlowych są wykonane przez naszą firmę IZOEXPRESS ocieplenia Centrów Handlowych RAPACZ. Wykonaliśmy już 5 takich obiektów – tysiące metrów kwadratowych izolacji otwarto komórkowej pełni rolę znakomitej izolacji termicznej centrów handlowych m.in. w miejscowościach Raba Wyżna, Rabka Zdrój, czy Jordanów. Izolacja obiektów handlowych RAPACZ została doceniona przez właścicieli, gdyż spełniła ich najwyższe wymogi, zarówno te dotyczące osiągniętych oszczędności związanych z redukcją energii potrzebnej do ocieplenia i klimatyzowania sklepów, jak również tych dotyczących bezpieczeństwa PPOŻ.

Szybkość wykonania

izolacja obiektow handlowych 4IZOEXPRESS gwarantuje wykonanie izolacji na najwyższym poziomie i zawsze w terminie. Nasze doświadczone ekipy wykonawcze, wyposażone w najwyższej jakości maszyny zintegrowane amerykańskiego producenta GRACO – modele E30i Elite – wyposażone we własne źródła energii, są w stanie wykonać setki metrów kwadratowych w ciągu jednego dnia. Ponadto, wykonana przez nasze ekipy izolacja pianką poliuretanową ICYNENE objęta jest aż 25-cio letnią gwarancją na właściwości termiczne i fizyczne wykonanej izolacji.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy firmy poszukujące najwyższej jakości izolacji – izolacji, która zapewni najwyższy komfort termiczny obiektu i takiej, która przyniesie oszczędności związane z redukcją energii potrzebnej do jego ogrzania i klimatyzowania.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi – u nas doradztwo i pomiar zawsze GRATIS!

izolacja obiektow handlowych 5izolacja obiektow handlowych 6
Call Now Button