fbpx

Izolacje natryskowe Andrychów pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE ANDRYCHÓW PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Andrychów pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Andrychów” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu wadowickiego i jego okolicach różnego rodzaju poddasz / dachów pianką poliuretanową.

Wykonujemy na terenie całego województwa małopolskiego w tym również w miejscowości Andrychów ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową znajdują zastosowanie jako docieplenie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) budynków mieszkalnych, jak również usługowych , produkcyjnych, rolnych oraz  i magazynów. Ocieplamy pianką także domy z bali a także wykonujemy kompletne ocieplenie domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe. W naszej ofercie mamy piankę zamknięto i otwarto komórkową.Natrysk pianki PUR zapewnia 100% szczelność poprzez eliminację wszelkich nieszczelności (mostków termicznych). Pianka dociera w nawet najmniejsze szczeliny ocieplanej powierzchni dokładnie je wypełniając. W przypadku izolacji o konstrukcji drewnianej, stosujemy piankę otwarto komórkową, która mimo wszelkich wątpliwości jest w pełni paro przepuszczalnym materiałem. Pianka znakomicie odprowadza ewentualny nadmiar wilgoci z przegrody pozostawiając ją suchą. Jest również na tyle elastyczne iż podąża za ruchami konstrukcji.ocieplanie pianka andrychow

 

Izolacje natryskowe Andrychów cena – ocieplanie poddasza, dachu Małopolska
Koszt wykonania izolacji pianką poliuretanową otwarto czy zamknięto komórkową uzależniony jest od kilku czynników. Po za oczywistymi informacjami takimi jak wielkość powierzchni pod ocieplenie czy grubość warstwy izolacji jest jeszcze kilka istotnych czynników, które mogą wpłynąć na cenę wykonania. Jako profesjonalna firma wykonawcza oferujemy zawsze bezpłatny i niezobowiązujący pomiar na miejscu inwestycji, po którym będziemy mogli zaproponować jak najlepsza cenę wykonania.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy służą fachowym doradztwem nie tylko z zakresu termoizolacji.

Izolacje natryskowe Andrychów– DARMOWY POMIAR!

Ciekawostka o miejscowości Andrychów

Andrychów nazywane jest „jazzową stolicą Podbeskidzia” a to wszystko dzięki miłośnikowi tej muzyki Jerzemu Górce, który spełniając swe marzenia otworzył  w 1994 klub 69 Pod Basztą. Mieszczący się w zabytkowych piwnicach pałacu Bobrowskich klub gości wiele sławnych zespołów jazzowych – także i zagranicznych. W klubie odbywają się amatorskie próby muzyczne a nawet Wykłady Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Na co dzień można tutaj spędzić mile czas przy kawie słuchając muzyki z płyt właściciela.
Call Now Button