fbpx

Izolacje natryskowe Bochnia pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE BOCHNIA PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Bochnia pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Bochnia” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu bocheńskiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianką poliuretanową.

Wykonujemy na terenie całego województwa małopolskiego w tym również w miejscowości Bochnia ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową znajdują zastosowanie jako izolacja poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) budynków mieszkalnych, jak również usługowych , produkcyjnych, rolnych oraz  i magazynów. Docieplamy pianką także domy z bali oraz wykonujemy kompletne ocieplenie domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe.
Pianki poliuretanowe stosowane do izolacji natryskowych dzielą się na 2 główne grupy: pianki o otwartych oraz pianki o zamkniętych komórkach.
W zależności od miejsca przeznaczenie dobierana jest odpowiednia pianka.
Jeżeli chodzi o izolację poddasza budynku mieszkalnego to stosujemy pianką miękką (otwarto komórkową), gdyż jest ona materiałem na tyle elastycznym iż pracuje razem z drewniana konstrukcją nośną dachu. Miękkie pianki charakteryzują się również doskonałymi właściwościami akustycznymi oraz znakomitą paro przepuszczalnością, a stosowana przez nas piana kanadyjskiego producenta ICYNENE wyróżnia się bardzo niska, prawie, że zerowa absorpcją wody. Co to oznacza dla przegrody? A to, że wykonane ocieplenia dachu przy pomocy pianki ICYNENE w razie jakiegokolwiek ewentualnego zawilgocenia przegrody, odprowadzi nadmiar wilgoci w bardzo szybkim czasie.ocieplanie pianka bochnia 1

 

Izolacje natryskowe Bochnia cena – izolacja poddasza, dachu Małopolska
Cena ocieplania pianką poliuretanową zależna jest od kilku czynników. Z tego powodu zapewniamy Państwu zawsze bezpłatny i przede wszystkim niezobowiązujący pomiar na miejscu budowy.
Nie czekaj i już dziś skontaktuj się z naszymi doradcami techniczno handlowymi, którzy są do Państwa dyspozycji na terenie całego województwa małopolskiego 6 dni w tygodniu.

Izolacje natryskowe Bochnia – DARMOWY POMIAR!

Ciekawostka o mieście Bochnia 

Bochnia to jedno z najstarszych miast województwa małopolskiego, bowiem pierwsze zmianki o nim pochodzą już z XII wieku. Miasteczko to znane jest przede wszystkim z najstarszej w naszym kraju kopalni soli. Wykorzystywane niegdyś intensywnie kopalnia dziś oddana jest turystom, którzy mogą podziwiać jej przepiękne wnętrze. W 2013 roku kopalnia została wpisana na listę światowego dziedzictwa Unesco.
Call Now Button