fbpx

Izolacje natryskowe Brzesko pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE BRZESKO PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Brzesko pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Brzesko” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu brzeskiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianką poliuretanową.

Wykonujemy na terenie całego województwa małopolskiego w tym również w miejscowości Brzesko ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową wykorzystywane są jako docieplenie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) budynków mieszkalnych, jak również usługowych , produkcyjnych, rolnych oraz  i magazynów. Ocieplamy pianką także domy z bali oraz wykonujemy kompletne izolacje domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe.
Pianki poliuretanowe stosowane do wykonywania izolacji natryskowych dzielą się na 2 główne rodzaje: pianki otwarto komórkowe oraz zamknięto komórkowe. Te drugie dodatkowo na pianki o średniej i dużej gęstości.
Jako profesjonalna firma wykonawcza oferujemy oba rodzaje pianek, stosując je zgodnie z przeznaczeniem. W przypadku izolacji poddasza czy to budynku mieszkalnego, czy też handlowo usługowego, do jego ocieplenia wykorzystujemy zawsze piankę otwarto komórkowa, gdyż jest ona w pełni paro przepuszczalnym materiałem. Ponadto, pianka ta znakomicie absorbuje dźwięki o średniej i wysokiej częstotliwości. Jest również na tyle elastycznym materiałem, iż współpracuje razem z drewnianą konstrukcją nośną dachu.
Jako Autoryzowany Wykonawca kanadyjskich izolacji ICYNENE w Polsce, oferujemy najwyższej jakości materiał izolacyjny – piankę H2Foam Lite. To topowy produkt producenta, który odniósł ogromny sukces na całym świecie. Pianka ta produkowana jest od 1986 roku i po dziś dzień wyróżnia się wysokimi właściwościami termicznymi.
Wykonana przez naszą ekipę izolacją pianką ICYNENE objęta jest 25-cio letnia gwarancja producenta na właściwości termiczne i fizyczne materiału izolacyjnego.

ocieplanie pianka Brzesko

Izolacje natryskowe Brzesko cena – ocieplanie poddasza, dachu Małopolska
Koszt wykonania izolacji pianką poliuretanową uzależniony jest of kilku czynników, dlatego każda inwestycja wyceniana jest indywidualnie. Jako rzetelna firma wykonawcza gwarantujemy zawsze darmowy pomiar, po którym będziemy mogli zaproponować Państwu jak najlepszą cenę wykonania ocieplenia pianką PUR.
Nie czekaj i umów się już dziś z naszymi doradcami techniczno handlowymi, którzy są do Państwa dyspozycji aż 6 dni w tygodniu (poniedziałek – sobota) na terenie całego województwa małopolskiego.

Ocieplanie pianką Brzesko – DARMOWY POMIAR!
Call Now Button