fbpx

Izolacje natryskowe Busko-Zdrój pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE BUSKO-ZDRÓJ PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Busko-Zdrój pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Busko-Zdrój” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu buskiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianą poliuretanową.

Nasza firma wykonuje na terenie całego województwa świętokrzyskiego w tym również w miejscowości Busko-Zdrój ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową znajdują zastosowanie jako ocieplanie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) ale również jako kompletne izolacje domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być także ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe.
W zależności od potrzeby, a dokładnie od wymagań czy też zastosowania budynku stosujemy odpowiednią piankę poliuretanową (o otwartych bądź o zamkniętych komórkach). Te drugie, nazywane często piankami twardymi dzielimy dodatkowo na 2 kategorie: o średniej i dużej gęstości. Są to pianki o gęstościach rzędu od 30 do nawet 60 kg/m3.
W przypadku izolacji dachów budynków mieszkalnych czy też usługowych od wewnątrz, używamy piankę otwarto komórkową kanadyjskiego producenta ICYNENE. Niezależnie od rodzaju pianki, dzięki metodzie natrysku eliminujemy całkowicie mostki termiczne, które jak dobrze wiadomo są przyczyną strat ciepła oraz bywają powodem zawilgocenia przegrody budowlanej, szczególnie przy uszkodzonej warstwie paro izolacyjnej.
W przypadku ocieplania pianką PUR ICYNENE w większości przypadków nie ma potrzeby stosowania nawet folii paroszczelnych – mimo wysokiej paro przepuszczalności pianki, nie wchłania ona prawie w ogóle wilgoci.

Izolacje natryskowe Busko-Zdrój cena – ocieplanie poddasza, dachu Świętokrzyskieocieplanie pianka busko zdroj 1

Cena ocieplania pianką poliuretanowa ze względu na aplikację na miejscu uzależniona jest od kilku czynników, dlatego aby zaproponować Państwu jak najlepszą cenę oferujemy zawsze darmowy i niezobowiązujący pomiar na miejscu budowy, gdzie po dokładnym zapoznaniu się z inwestycją będziemy mogli przedstawić najkorzystniejszą ofertę cenową.

Ocieplanie pianką Busko-Zdrój – DARMOWY POMIAR!

Ciekawostka z miasta Busko-Zdrój
Jak dobrze wiadomo miejscowość ta znana jest ze swoich uzdrowisk. To właśnie tutaj znajduje się wiele sanatorów… a wszystko to za sprawką wyjątkowych wód mineralnych (solanki siarczkowo siarkowo wodorowe). Wody te stosowane są głównie w leczeniu zapalenia stawów jak i chorób kręgosłupa, a także w nadciśnieniu tętniczym, a nawet w zmianach dermatologicznym. Głównym czynnikiem leczniczym jest jon siarkowy, który przenika przez skóre do krwioobiegu podczas kąpieli.
Call Now Button