fbpx

Izolacje natryskowe Chrzanów pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE CHRZANÓW PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Chrzanów pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Chrzanów” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu chrzanowskiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianką poliuretanową.

Wykonujemy na terenie całego województwa małopolskiego w tym również w miejscowości Chrzanów ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową znajdują zastosowanie jako izolacja poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) budynków mieszkalnych, jak również usługowych , produkcyjnych, rolnych oraz  i magazynów. Docieplamy pianką także domy z bali a także wykonujemy kompletne ocieplenie domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe. W zależności od potrzeby i miejsca przeznaczenia stosujemy piankę o otwartych bądź zamkniętych komórkach.
Izolacja poddasza pianką poliuretanową to znakomite ocieplenie dachu – dzięki natryskowej metodzie aplikacji, wykonana izolacja charakteryzuje się brakiem mostków termicznych, które jak dobrze wiadomo odpowiedzialne są za ogromne straty ciepła z budynku, ale również mogą być przyczyną zawilgocenia przegrody budowlanej. Do docieplenia poddasza stosujemy zawsze piankę otwarto komórkowa, gdyż jest ona w pełni paro przepuszczalnym materiałem, a stosowana przez ans pianka kanadyjskiego producenta ICYNENE prawie w ogóle nie wchłania wilgoci. Ponad to pianka ICYNENE spełnia najwyższą klasę jakości powierza w pomieszczeniach A+. Na powierzchni pianki PUR nie tworzy się również pleśń.ocieplanie pianka chrzanow 1
Izolacje natryskowe Chrzanów cena – ocieplanie poddasza, dachu Małopolska
Cennik ocieplania pianką poliuretanową zależny jest od kilku czynników, dlatego każdą inwestycje wyceniamy indywidualnie. Oferujemy zawsze bezpłatny pomiar na miejscy budowy, gdzie po dokładnej analizie inwestycje będziemy mogli zapewnić Państwu najlepsza cenę ocieplenia pianką poliuretanową. Nasi doradcy techniczno handlowi są do Państwa dyspozycji na terenie całego województwa małopolskiego aż 6 dni w tygodniu.

Ocieplanie pianką Chrzanów – DARMOWY POMIAR!

Ciekawostka o mieście Chrzanów

W Chrzanowie powstała  Pierwsza Fabryka Lokomotyw w Polsce FABLOK. Spółka została utworzona przez Piotra Drzewieckiego, Leopolda Wellisza oraz Władysława Jechalskiego wraz z Bankiem Handlowym w Warszawie i Bankiem Małopolskim w Krakowie w 1919 roku. Po za produkcją lokomotyw, w fabryce tej produkowano także przekładnie tramwajowe (od 1962 roku), aparatury hamulcowy systemów Oerlikona i SAB oraz wozów wiertniczych.
Niestety w 2013 roku firma ogłosiła upadłość.
Call Now Button