fbpx

Izolacje natryskowe Dębica piana poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE DĘBICA PIANA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Dębica piana poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Dębica” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu dębickiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianą poliuretanową.

Nasza firma wykonuje na terenie całego województwa podkarpackiego w tym również w mieście Dębica ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową znajdują zastosowanie jako ocieplenie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) ale również jako kompletne ocieplenie domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być także ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe. W zależności od potrzeby i miejsca przeznaczenia stosujemy piankę o otwarto bądź zamknięto komórkową.
Jako Autoryzowany Wykonawca izolacji natryskowych ICYNENE gwarantujemy wykonanie usługi na najwyższym poziomie, a stosowana przez nas pianka H2Foam Lite kanadyjskiego producenta to najskuteczniejsza izolacja dostępna na rynku. Wykonane ocieplenie poddasza pianką objęte jest 25 cio letnią gwarancją producenta, na właściwości termiczne i fizyczne izolacji.
Ocieplanie pianką poliuretanową gwarantuje brak mostków termicznych, które jak dobrze wiadomo stanowią przyczynę ogromnej ucieczki ciepła z budynku, a co gorsza, bardzo często przyczyniają się do zawilgocenia przegrody. Natrysk pianki dociera w każdą szczelinę dokładnie ją wypełniając – pianka ma ponad 100 krotny przyrost. Aby zachować ciągłość izolacji, w przypadku poddasza użytkowego zalecamy montaż uchwytów pod stelaż gk przed wykonaniem natrysku – nasi doświadczeni aplikatorzy kontrolują rozrost piany dlatego nie ma obaw o utrudnienia związane z montażem stelażu pod płyty kartonowo gipsowe po wykonaniu natrysku piany.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno handlowymi, którzy przekażą najważniejsze szczegóły dotyczące natrysku pianki jak i przedstawią więcej korzyści z ocieplania poddasza pianką poliuretanową.

Izolacje natryskowe Dębica cena – ocieplanie poddasza, dachu Podkarpacieizolacje natryskowe debica 1

Cena izolacji natryskowych zależy od paru czynników, dlatego proponujemy Państwu darmowy pomiar, po którym będziemy mogli zaproponować najlepszą ofertę izolacji Państwa poddasza pianką.

Ciekawe miejsce w okolicy miasta Dębica 
Każdy miłośnik średniowiecza powinien odwiedzić przepiękną Osadę Słowiańską znajdującą się nieopodal Dębicy w miejscowości Stobierna. Owy gród jest rekonstrukcją tradycyjnego grodu, który w VIII i IX wieku istniał na tych terenach. Miejsce to spełnia funkcję edukacyjno rozrywkową – można zwiedzać pomieszczenia osady, posłuchać pieśni a także postrzelać z łuku, porzucać toporem, nożem lub oszczepem.
Call Now Button