fbpx

Izolacje natryskowe Gorlice pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE GORLICE PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Gorlice pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Gorlice” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu gorlickiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianką poliuretanową.

Wykonujemy na terenie całego województwa małopolskiego w tym również w miejscowości Gorlice ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową znajdują zastosowanie jako ocieplenie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) budynków mieszkalnych, jak również usługowych , produkcyjnych, rolnych oraz  i magazynów. Docieplamy pianką także domy z bali a także wykonujemy kompletne ocieplenie domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe. W zależności od potrzeby i miejsca przeznaczenia stosujemy piankę o otwartych bądź zamkniętych komórkach.
Izolacja poddasza jest najważniejszą izolacją całego budynku – to właśnie tu, pod dachem kumuluje się całe ciepło w okresie grzewczym i tylko odpowiednia i skuteczna izolacja zapobiegnie dalszej jego ucieczce. Również w okresie letnim izolacja poddasza ma ogromny wpływ na komfort w pomieszczeniach.
IZOEXPRESS jako Autoryzowany Wykonawca izolacji natryskowych kanadyjskiego producenta ICYNENE wykonuje ocieplanie budynków pianką H2Foam Lite. Dzięki metodzie aplikacji polegającej na hydrodynamicznym natrysku pianki poliuretanowej, wykonana izolacja pozbawiona jest mostków termicznych, które jak dobrze wiadomo odpowiedzialne są za ogromne straty ciepła, ale mogą również doprowadzić do zawilgocenia przegrody budowlanej co w dalszej mierze może spowodować pogorszenie izolacyjności. Eliminując nieszczelności wykonane docieplenie pianką zapobiega ucieczce ciepłego powietrza oraz niweluje ryzyko powstania szkodliwych dla zdrowia pleśni.
Pianka jak potwierdzają obszernie przeprowadzone badania nie rozwija na swej powierzchni grzybów – nawet po dodaniu zarodników!
Izolacje natryskowe Gorlice cena – izolacja poddasza, dachu Małopolskaocieplanie pianka gorlice 1
Koszt wykonania ocieplenia pianką poliuretanową uzależniony jest od kilku czynników. W związku z tym, IZOEXPRESS jako profesjonalna firma wykonawcza oferuje zawsze bezpłatny i niezobowiązujący pomiar na miejscu budowy, gdzie po dokładnym zapoznaniu się z inwestycją jesteśmy w stanie przedstawić jak najlepsza ofertę wykonania ocieplanie pianką PUR.

Ocieplanie pianką Gorlice – DARMOWY POMIAR!

Nie czekaj i już dziś skontaktuj się z naszymi doradcami techniczno handlowymi, którzy s Ado Państwa dyspozycji na terenie całego województwa małopolskiego, w tym również w miejscowości Gorlice aż 6 dni w tygodniu!
Call Now Button