fbpx

Izolacje natryskowe Jarosław pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE JAROSŁAW PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Jarosław pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Jarosław” to nowoczesna ocieplanie na terenach powiatu jarosławskiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianą poliuretanową.

Nasza firma wykonuje na terenie całego województwa podkarpackiego w tym również w mieście Jarosław ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe pianką PUR znajdują zastosowanie jako ocieplenie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) ale również jako kompletna izolacja domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być także ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe. W zależności od potrzeby i miejsca przeznaczenia stosujemy piankę o otwartych lub zamkniętych komórkach.
Oba rodzaje pianek, dzięki natryskowej metodzie aplikacji zapewniają ciągłość izolacji eliminując w tern sposób mostki termiczne, W przypadku izolacji poddasza mieszkalnego budynku stosuje zawsze piankę otwarto komórkową, która jest elastycznym i paro przepuszczalnym materiałem. Ponad to stosowana przez nas pianka kanadyjskiego producenta ICYNENE charakteryzuje się bardzo niską absorpcją wody, dlatego w razie ewentualnego drobnego przecieku dachu, pianka bardzo szybko odprowadzi wilgoć z przegrody nie absorbując jej. Według przeprowadzonych badań na powierzchni pianki H2Foam Lite nie tworzy się szkodliwa dla zdrowia pleśń. Pianka spieniana jest wyłącznie za pomocą wody, przez co spełnia jaz wyższa klasę jakości powietrza w pomieszczeniach A+. Jako Certyfikowany Wykonawca ICYNENE w Polsce bierzemy czynne udziały w szkoleniach związanych z izolacjami natryskowymi, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość wykonania izolacji, a wykonane przez nas ocieplenie pianką ICYNENE objęte jest 25 cio letnią gwarancją producenta.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno handlowymi, którzy są do Państwa dyspozycji na terenie całego województwa podkarpackiego 6 dni w tygodniu.

Izolacje natryskowe Jarosław cena – ocieplanie poddasza, dachu Podkarpacieizolacje natryskowe jaroslaw 1

Cena ocieplania pianką ze względy na technikę wykonania uzależniona jest od wielu czynników, dlatego każda budowa wyceniana jest indywidualnie, tak aby zaproponować Państwu jak najlepszą cenę wykonania izolacji natryskowej.

Ciekawe miejsce w okolicy miasta Jarosław
Będąc w okolicy Jarosławia, po za samym przepięknym miastem warto wybrać się na Górę Iwa położona niedaleko. Na górze tej znajduje się unikatowy słup Tatarski oraz ogólnodostępna wieża widokowa, z której można podziwiać przepiękną panoramę okolicy.
Call Now Button