fbpx

Izolacje natryskowe Jasło pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE JASŁO PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Jasło pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Jasło” to nowoczesne ocieplenia na terenach powiatu jasielskiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianą poliuretanową.

Wykonujemy na terenie całego województwa podkarpackiego w tym również w mieście Jasło ocieplanie pianką PUR. Natryskowe izolacje znajdują zastosowanie jako ocieplenie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) ale również jako kompleksowa izolacja domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być także ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe. Stosujemy 2 rodzaje pianek poliuretanowych: o otwartej (nazywana potocznie pianką miękką) oraz zamkniętej strukturze komórek (tzw. pianka twarda). Po za różnicami w strukturze pianek, najważniejsza cechą odróżniającą jest właściwości dyfuzyjna materiału – pianka otwarto komórkowa jest w pełni paro przepuszczalnym materiałem w przeciwieństwie do pianki twardej. Ponad to piana miękka jest elastycznym materiałem i wykazuje się dodatkowo doskonałymi właściwościami akustycznymi – wykorzystana do izolacji dachu zapobiega przedostawaniu się niechcianych dźwięków do wnętrza budynku np. podczas ulewnych dni. Pianka znakomicie absorbuje dźwięki o średniej i wysokiej częstotliwości. Jako Autoryzowany Wykonawca izolacji natryskowych kanadyjskiego producenta ICYNENE pracujemy na piance najwyższej jakości – H2Foam Lite, która objęta jest aż 25-cio letnią gwarancją na właściwości termiczne i fizyczne.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy przedstawią Państwu więcej korzyści z ocieplania dachu pianką ICYNENE.

Izolacje natryskowe Jasło cena – ocieplenia poddasza, dachu Podkarpacieizolacje natryskowe jaslo 1

Koszt ocieplania pianką ze względu na technologię „montażu” uzależniony jest od kilku czynników, dlatego każdą inwestycję wyceniamy indywidualnie. Proszę pamiętać iż pomiar u nas jest zawsze darmowy, i tylko po dokładnym zapoznaniu się z inwestycją jesteśmy w stanie podać jak najlepsza cenę izolacji poddasza pianką ICYNENE.

Ciekawostka o mieście Jasło 
To przepiękne dziś miasto podczas II wojny światowej zostało zniszczone w 97%, przez co znalazło się w czołówce najbardziej zrujnowanych miast w Europie – wyprzedziło nawet Warszawę, chodź to nie powód do dumy L. Nie mniej jednak uchowała się w mieście kamienica przy ul. Floriańskiej, na której po dziś dzień widać ślady po pociskach z czasów II wojny światowej. Niestety nie jest znana dokładna historia tego wyjątkowego „zdobienia”.
Call Now Button