fbpx

Izolacje natryskowe Jędrzejów pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE JĘDRZEJÓW PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Jędrzejów pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Jędrzejów” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu jędrzejowskiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianką poliuretanową.

Nasza firma wykonuje na terenie całego województwa świętokrzyskiego w tym również w miejscowości Jędrzejów ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową otwarto komórkową znajdują zastosowanie jako ocieplanie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) ale również jako kompletne izolacje domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być także ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe.
Pianki natryskowe mogą być również wykorzystane jako izolacja fundamentów, posadzek pod wylewki a nawet dachów płaskich od strony zewnętrznej, lecz w tych przypadkach stosujemy już piankę o zamkniętej strukturze komórek.
Niezależnie od typu pianki, czy to otwarto czy zamknięto komórkowa dzięki natryskowej metodzie aplikacji izolacja taka pozbawiona jest łączeń (mostków termicznych) i zachowuję zwoją ciągłość przez cały okres użytkowania budynku.
W przypadku izolacji dachów domów mieszkalnych stosowana pianka jest materiałem paro przepuszczalnym i na tyle elastycznym iż pracuje razem z drewnianą konstrukcją nośną dachu. Ponad to mimo wysokiej paro przepuszczalności kanadyjskiej pianki ICYNENE H2Foam  Lite, pianka ta prawie w ogóle nie wchłania wody (0,3 kg/m2 według normy EN 1609).

Izolacje natryskowe Jędrzejów cena – ocieplenie poddasza, dachu Świętokrzyskieocieplanie pianka jedrzejow 1

Koszt wykonania izolacji pianką natryskową zależny jest od wielu czynników, dlatego nasza firma jako profesjonalny wykonawca oferujemy zawsze darmowe i niezobowiązujące spotkanie na miejscu budowy. Tylko po dokładnym zapoznaniu się z inwestycją jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu jak najlepszą cenę wykonania ocieplenia pianką PUR.

Ocieplanie pianką Jędrzejów – DARMOWY POMIAR!

Ciekawostka z miasta Jędrzejów
W Jędrzejowie znajduje się najstarszy założony klasztor cystersów (1140 r.). Przybywający tu zakonnicy z Burgundii (Francji) wybudowali kościół wraz z klasztorem o burgundzkim stylu. W okresie ponad 800 letnim, poprzez liczne pożary i przebudowy, na dzień dzisiejszy z elementów romańskich zostały tylko fragmenty murów. Wnętrze kościoła wypełnia barok.
W kościele można znaleźć jedne z najlepszych pod względem brzmienia organy pochodzące z XVIII w, na których każdego roku grają najwybitniejsi muzycy podczas Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej.
Call Now Button