fbpx

Izolacje natryskowe Kęty pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE KĘTY PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Kęty pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Kęty” to nowoczesne ocieplanie na terenach całego powiatu różnego rodzaju poddasz / dachów pianką poliuretanową.

Wykonujemy na terenie całego województwa małopolskiego w tym również w miejscowości Kęty ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową znajdują zastosowanie jako izolacja poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) budynków mieszkalnych, jak również usługowych , produkcyjnych, rolnych oraz  i magazynów. Ocieplamy pianką także domy z bali oraz wykonujemy kompletne ocieplenie domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe.

Posiadamy w ofercie zarówno piankę otwarto jak i zamknięto komórkowa.
Jeżeli chodzi o izolację poddasza budynku mieszkalnego o konstrukcji drewniane, to do jego ocieplenia stosujemy piankę o otwartej strukturze komórek – potocznie nazywaną pianką miękką. Jak sama nazwa wskazuje, pianka ta jest elastycznym materiałem, która podąża za ruchami dachu. Dzięki temu tak samo jak w momencie instalacji, tak i na przełomie wielu lat, wykonana izolacja poddasza zapewnia 100% szczelność poprzez eliminację mostków termicznych. Ponadto pianka otwarto komórkowa jest w pełni paro przepuszczalnym materiałem, a stosowany przez nas produkt kanadyjskiego producenta ICYNENE, prawie w ogóle nie wchłania wody.
Pianka miękka charakteryzuje się również znakomitą absorpcją dźwięku, eliminując niechciane dźwięki dochodzące z zewnątrz budynku.

Izolacje natryskowe Kęty cena – izolacja poddasza, dachu Małopolskaizolacje natryskowe kety1
Koszt izolacji pianką poliuretanową ze względu na natryskową metodę aplikacji zależny jest od kliku warunków / czynników, dlatego zawsze proponujemy całkowicie darmowy pomiar na budowie. tylko w taki sposób jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu jak najlepsza cenę wykonania ocieplenia pianką poliuretanową.

Izolacje natryskowe Kęty – DARMOWY POMIAR!

Ciekawostka o mieście Kęty Kęty to miejsce o bogatej historii i tradycji. Mało kto wie, ale miasto to należy do najstarszych miast w naszym kraju – tak, prawa miejskie Kęty otrzymało na mocy aktu lokacyjnego w 1277 roku. Podczas ponad 700 lat nazwa miasta zmieniała się kilkukrotnie z początkowej Kęty na Libenwerde czy też Miłocin, by powtórnie wrócić do nazwy początkowej. W XIII wieku istniał już tutaj drewniany kościółek , który zapoczątkował słynne dziś Sanktuarium MB Kęckiej.
Call Now Button