fbpx

Izolacje natryskowe Kielce pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE KIELCE PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Kielce pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Kielce” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu kieleckiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianą poliuretanową.

Nasza firma wykonuje na terenie całego województwa świętokrzyskiego w tym również w mieście Kielce ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową znajdują zastosowanie jako ocieplenie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) ale również jako kompletne ocieplenie domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być także ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe.
W naszej ofercie wykonujemy izolacje zarówno pianką otwarto jak i zamknięto komórkowo. Ich zastosowanie zależne jest od ocieplanego miejsca, przeznaczenia pomieszczenia itp. W przypadku ocieplania poddasza domu mieszkalnego, stosujemy zawsze piankę o otwartych komórkach, gdyż jest ona w pełni paro przepuszczalnym materiałem izolacyjnym. Pianka ta charakteryzuje się również znakomita absorpcja dźwięku – szczególnie tych o średniej i wysokiej częstotliwości. Natryskowa metoda aplikacji eliminuje wszelkie nieszczelności, co znacznie zmniejsza ucieczkę ciepła z budynku przekładając się na obniżenie rachunków za ogrzewanie. Pragniemy również zwrócić uwagę na fakt, iż ocieplone poddasze pianką poliuretanową zapobiega nadmiernemu przegrzewaniu się poddasza w okresie upalnych letnich dni.
Stosowana przez nas pianka kanadyjskiego producenta ICYNENE, mimo pełnej paro przepuszczalności nie absorbuje prawie w ogóle wilgoci. Pianka sprzyja dwukierunkowemu osuszaniu przegrody, zapewniając skuteczną i trwałą izolację objętą 25-cio letnią gwarancją producenta.
Poznaj więcej korzyści z ocieplania pianka kontaktując się z naszymi doradcami techniczno handlowymi.

Izolacje natryskowe Kielce cena – ocieplanie poddasza, dachu Świętokrzyskieocieplanie pianka kielce 1

Koszt wykonania izolacji natryskową pianką zależny jest od kilku czynników, dlatego oferujemy zawsze darmowy pomiar, po którym będziemy mogli zaoferować Państwu jak najlepszą cenę wykonania ocieplenia pianką PUR.

Ciekawostka z miasta Kielce
Do XVIII wieku na terenie Kielc a dokładnie na wzgórzu Karczówka wydobywana była ruda ołowiu. Na stokach południowym oraz zachodnim do dziś można zobaczyć pozostałości dawnych prac górniczych – szyby i rowy poeksploatacyjne. Historycznym momentem okazał się dzień 7 grudnia 1646 roku, kiedy to miejscowy górnik Hilary Mala znalazł 3 niespotykanie duże samorodki rudy ołowiu, które uznano za cud i wyrzeźbiono z nich święte figur – posąg św. Barbary, figurkę NMP oraz figurę św. Antoniego.
Call Now Button