fbpx

Izolacje natryskowe Kolbuszowa pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE KOLBUSZOWA PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Kolbuszowa pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Kolbuszowa” to nowoczesne ocieplenia na terenach powiatu kolbuszowskiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianką poliuretanową.

IZOEXPRESS jako Autoryzowany Wykonawca izolacji natryskowych ICYNENE w Polsce wykonuje na terenie całego Podkarpacia w tym również w miejscowości Kolbuszowa ocieplanie pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe pianką znajdują zastosowanie jako docieplenie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) ale również jako kompleksowa izolacja domów kanadyjskich (szkieletowych), gdzie pianką mogą być ocieplone także ściany zewnętrzne jak i działowe.
Docieplanie pianką poliuretanową dzięki natryskowej metodzie aplikacji oraz ogromnemu rozrostowi materiału gwarantuje szczelną, bezspoinową izolację termiczną. W przypadku termoizolacji dachów budynków mieszkalnych od strony wewnętrznej, stosujemy zawsze piankę otwarto komórkową, gdyż jest ona materiałem elastycznym i paro przepuszczalnym. Ponadto stosowana przez nas pianka kanadyjskiego producenta ICYNENE prawie w ogóle nie chłonie wilgoci. Na powierzchni pianki nie rozwija się szkodliwa dla zdrowia pleśń co potwierdzają przeprowadzone badania oraz ponad 30-sto letnie doświadczenie producenta na rynku światowym.
Do ocieplania fundamentów, tarasów, dachów płaskich od zewnątrz a także budynków inwentarskim stosujemy piankę zamknięto komórkową, która charakteryzuje się bardzo niskim współczynnikiem przewodności cieplnej. Już zaledwie 3 cm warstwa grubości eliminuje zjawisko pocenia się metalowych powierzchni w okresie jesienno zimowym.
Oba rodzaje pianek zapewniają 100% szczelność i prawie zerową wchłanialności wody.

Izolacje natryskowe Kolbuszowa cena – ocieplanie poddasza, dachu Podkarpacieizolacje natryskowe kolbuszowa 1

Cena ocieplania pianką czy to otwarto czy zamknięto komórkowa uzależniona jest od wielu czynników. Dlatego jako profesjonalny wykonawca izolacji natryskowych, proponujemy zawsze darmowe i niezobowiązujące spotkanie na miejscu inwestycji, gdzie po dokładnym zapoznaniu się z inwestycją przedstawimy najlepsza ofertę na wykonanie izolacji pianką poliuretanową.

Ciekawe miejsce w miejscowości Kolbuszowa

W Kolbuszowe znajduje się skansen, zajmujący powierzchnię prawie 30 ha. Można tu znaleźć ponad 80 obiektów architektury drewnianej – wsie z przełomu XIX i XX wieku. Po za licznymi chałupami znajdują się tu również budynki inwentarskie, spichlerze, stodoły, wiatraki, młyn wodny, kuźnie a także szkoła, remiza strażacka , kościół i karczma. Najstarszym eksponowanym budynkiem jest spichlerz dworski z 1784 roku.
Call Now Button