fbpx

Izolacje natryskowe Końskie pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE KOŃSKIE PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Końskie pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Końskie” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu koneckiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianą poliuretanową.

Nasza firma wykonuje na terenie całego województwa świętokrzyskiego w tym również w miejscowości Końskie ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową znajdują zastosowanie jako ocieplanie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) ale również jako kompletne izolacje domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być także ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe.
W czasach stale rosnącej ceny energii oraz nowych wymogów termo modernizacyjnych jak również ochrony środowiska (smog), kładzie się coraz to większy nacisk na odpowiednią izolację budynku. To właśnie dzięki odpowiedniemu ociepleniu, zapewniamy niższe zużycie energii potrzebnej do jego ogrzania w okresie zimowym jak i schłodzenia w czasie gorących upalnych letnich dni.
IZOEXPRESS jako Autoryzowany Wykonawca kanadyjskiego producenta ICYNENE, wykorzystuje najnowszą technologię ocieplania budynków, polegającą na wykonaniu hydrodynamicznego natrysku pianki poliuretanowej, która zapewnia szczelną, pozbawioną mostków termicznych izolację. Stosowana do izolacji wewnętrznych pianka otwarto komórkowa, mimo 100 % szczelności jest w pełni paro przepuszczanym materiałem o bardzo niskiej, niemalże zerowej absorpcji wody. Pianka ta klei się znakomicie do folii paro przepuszczalnych, drewna, betonu cegieł itp. Pozostaje elastyczne przez cały okres użytkowania, toteż tak samo jak w momencie natrysku tak i na przestrzeni wielu lat pozostaje szczelna – pianka nie kurczy się, nie opada, nie obwisa, nie kruszy się i nie utlenia. Pianka ICYNENE stosowana jest na całym świecie już od 1986 roku.
Wykonana przez nas izolacja objęta jest 25-cio letnią gwarancją producenta.

Izolacje natryskowe Końskie cena – ocieplanie poddasza, dachu Świętokrzyskieocieplanie pianka konskie 1

Ze względu na aplikację typu „in situ” każda inwestycja wyceniana jest indywidualnie. Jako profesjonalna i rzetelna firma wykonawcza oferujemy zawsze darmowy i niezobowiązujący pomiar na miejscu inwestycji – tylko w taki sposób jesteśmy w stanie zapoznać się prawidłowo z inwestycja i przedstawić najlepszą cenę.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno handlowymi, którzy są do Państwa dyspozycji aż 6 dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty).

Ocieplanie pianką Końskie – DARMOWY POMIAR!
Call Now Button