fbpx

Izolacje natryskowe Kraków pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE KRAKÓW PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Kraków pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Kraków” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu krakowskiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianką poliuretanową.

Ocieplanie pianką w mieście Kraków wykonywane jest bardzo często przez naszą ekipę wykonawczą z racji bliskości położenia naszej siedziby, która mieści się we Wieliczce. Pianka poliuretanowa wybierana jest najczęściej jako izolacja poddasza, gdzie natrysk pianki odbywa się na połaci dachu między krokwiami i bezpośrednio pod nimi, na ścianach kolankowych jak również i szczytowych. Izolacja natryskowa pianą PUR może być również wykorzystana do ocieplenia stropu jętkowego – w takim przypadku w zależności od inwestycji, natrysk może odbyć się od strony dolnej bądź górnej stropu. W przypadku użytkowego poddasza, bądź strychu, na którym będzie położona podłoga np. z płyt OSB natrysk pianki wykonywany jest od spodu między jętkami na płytę OSB. Jeżeli natomiast nie będzie budowana podłoga, a strych nie będzie użytkowany istnieje możliwość nalania pianki od strony strychu bezpośrednio na płytę kartonowo gipsową stanowiącą wykończenie sufitu. W obu przypadkach ocieplony strop pianką natryskową stanowi szczelną i skuteczną izolację termiczną jak również akustyczną. ocieplanie pianka krakow 2

Pianka kanadyjskiego producenta ICYNENE, którą stosujemy należy do najwyższej jakości materiałów izolacyjnych, czego potwierdzeniem są liczne zdobyte nagrody w tym również Wyróżnienie Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Pianka dzięki metodzie natrysku dociera w każde nawet najdrobniejsze szpary dokładnie je wypełniając. Tak ocieplona powierzchnia dachu czy też stropu gwarantuje 100% szczelność poprzez brak mostków termicznych, które jak dobrze wiadomo stanowią przyczynę ogromnych strat ciepła z budynku. Pianka ICYNENE jest w pełni paro przepuszczalnym materiałem o bardzo niskiej, prawie zerowej absorpcji wody. Wykonana izolacja poddasza jest elastyczna, nie pyli, nie kruszy się i nie osiada oraz objęta jest 25 cio letnią gwarancją producenta na swoje właściwości termiczne i fizyczne.

Izolacje natryskowe Kraków cena – ocieplanie poddasza Małopolska

Cennik ocieplania pianką zależy od wielu czynników, dlatego każda inwestycja wyceniana jest indywidualnie, aby po dokonanym obmiarze i oględzinach inwestycji przedstawić Państwu jak najlepsza ofertę.
Dowiedz się więcej o izolacji poddasza dzwoniąc do naszych doradców techniczno handlowych.
Call Now Button