fbpx

Izolacje natryskowe Krosno pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE KROSNO PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Krosno pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Krosno” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu krośnieńskiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianka poliuretanową.

Nasza firma wykonuje na terenie całego województwa podkarpackiego w tym również w mieście Krosno ocieplanie pianką PUR. Izolacje pianką poliuretanową znajdują zastosowanie jako docieplenie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) ale również jako kompletne ocieplenie domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być także ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe. W zależności od potrzeby i miejsca przeznaczenia stosujemy piankę o otwarto bądź zamknięto komórkową.
Jesteśmy Autoryzowanym Wykonawcą izolacji natryskowych ICYNENE w Polsce. Dzięki przeprowadzanym corocznym szkoleniom pogłębiamy naszą wiedzę związaną w wykonywaniem ociepleń natryskowa pianką. Posiadamy najnowszy sprzęt do natrysku amerykańskiego producenta GRACO – Reactor zintegrowane E30i. Jest to maszyna, która ma zabudowana sprężarkę wraz z agregatem prądotwórczym, co zapewnia nam swobodność pracy. Dojeżdżamy praktycznie w każde miejsce, bez znaczenia czy na budowie jest odpowiednia moc energetyczna czy tez nie. Wykonywane przez nas izolacje poddasza objęte są 25 cio letnią gwarancją producenta, który już od ponad 30 lat produkuje tę piankę. Nie jest to wbrew pozorom nowy „wynalazek” – pianka  H2Foam Lite (ICYNENE LD-C-50) stosowana jest od dekad na całym świecie i została wykorzystana już w ponad 450 tysiącach budynków! Dzięki metodzie aplikacji, wykonane ocieplenie poddasza stanowi bez spoinową pozbawioną mostków termicznych izolację. Pianka jest paro przepuszczanym materiałem o bardzo niskiej absorpcji wody, co znacznie pomaga osuszaniu konstrukcji w razie jakiegokolwiek zawilgocenia.

Izolacje natryskowe Krosno cena – ocieplanie poddasza, dachu Podkarpacieizolacje natryskowe krosno 1

Cennik izolacji natryskowych ze względu na fakt iż „produkcja” pianki odbywa się na miejscu inwestycji, zależny jest od kilku czynników, dlatego IZOEXPRESS oferuje zawsze darmowy i niezobowiązujący pomiar, po którym jesteśmy w stanie zaproponować jak najlepszą ofertę.

Ciekawostka o mieście Krosno 

W Krośnie znajduje się jedno z największych trawiastych lotnisk w Europie. Projekt jego budowy zawdzięczany jest gen. bryg. Ludomiłowi Rayskiemu.  1930 roku zaczęto budowę, a po dwóch latach został oddany już do użytku. Obecnie na terenie lotniska mieści się Szkoła Lotnicza ucząca spadochroniarzy oraz pilotów.
Call Now Button