fbpx

Izolacje natryskowe Lańcut pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE LAŃCUT PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Lańcut pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Lańcut” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu łańcuckiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianką poliuretanową,

Wykonujemy na terenie całego województwa podkarpackiego w tym również w mieście Łańcut ocieplanie pianką PUR. Natryskowe izolacje znajdują zastosowanie jako docieplenie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) ale również jako kompleksowa izolacja domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być ocieplone także ściany zewnętrzne jak i działowe. W zależności od izolowanego miejsca stosujemy piankę o otwartych bądź zamkniętych komórkach.
Jeżeli chodzi o poddasze budynku mieszkalnego stosujemy zawsze piankę otwarto komórkową potocznie nazywaną pianką miękką – jak sama nazwa wskazuje pianka ta jest materiałem elastycznych dzięki czemu zastosowana na dachu o konstrukcji drewnianej poddaje się lekkim ruchom dachu toteż tak samo jak w momencie aplikacji jak i z upływem czasu pianka zapewnia 100% szczelność poprzez eliminacje wszelkich nieszczelności. Ocieplanie pianką otwarto komórkową zapewnia również paro przepuszczalność a stosowana przez naszą firmę pianka kanadyjskiego producenta ICYNENE prawie w ogóle nie chłonie wilgoci. Pianka miękka charakteryzuje się również znakomitą absorpcją dźwięków, dlatego zastosowana na dachach zapewnia odpowiedni komfort zarówno termiczny jak i akustyczny.
W przypadku ocieplania dachów budynków przemysłowych, takich jak hale produkcyjne, magazyny czy też przechowywanie gdzie nie kładzie się dużego nacisku na właściwości akustyczne, stosujemy piankę zamknięto komórkową. Pianka ta już przy 3 cm grubości eliminuje zjawisko pocenia się blaszanych połaci dachowych  a dzięki niskiemu współczynnikowi przewodzenia ciepła można stosować cieńsze warstwy w porównaniu do tradycyjnych materiałów izolacyjnych.

Izolacje natryskowe Lańcut cena – ocieplanie poddasza, dachu Podkarpacieizolacje natryskowe lancut 1

Cena ocieplania pianką zależna jest od wielu czynników, dlatego aby zaproponować Państwu jak najlepsza ofertę oferujemy zawsze darmowy pomiar na miejscu inwestycji, gdzie po dokładnych oględzinach zaproponujemy cennik izolacji natryskowych.

Ciekawostka z miasta Łańcut 

Czy wiedzieliście, ze w Łańcucie znajduje się jedyne w kontynentalnej Europie Muzeum Gorzelnictwa? Muzeum to mieście się w klasycystycznym dworku z roku 1883, znajdującym się na terenie fabryki wódek „Polmos Łańcut”. W muzeum można zobaczyć stare butelki i etykiety, stare maszyny gorzelnicze jak również fotografie i dawne dokumentacje.
Call Now Button