fbpx

Izolacje natryskowe Leżajsk pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE LEŻAJSK PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Leżajsk pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Leżajsk” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu leżajskiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianką poliuretanową.

IZOEXPRESS jako Autoryzowany Wykonawca izolacji natryskowych ICYNENE w Polsce wykonuje na terenie całego województwa podkarpackiego w tym również w mieście Leżajsk ocieplanie pianką poliuretanową . Natryskowe izolacje znajdują zastosowanie jako ocieplenie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) ale również jako kompleksowa izolacja domów kanadyjskich (szkieletowych), gdzie pianką mogą być ocieplone także ściany zewnętrzne jak i działowe.
W naszej ofercie posiadamy piankę otwarto i zamknięto komórkową.
W przypadku izolacji poddasza stosujemy piankę o otwartych komórkach, gdyż pianka ta jest materiałem paro przepuszczalnym i na tyle elastycznym iż podąża za ruchami konstrukcji dachu. Pianka ta charakteryzuje się również lepsza absorpcją dźwięku niżeli pianka o komórkach zamkniętych,
Ocieplenie poddasza ma ogromne znaczenia nie tylko na wysokość rachunków za energię potrzebną do ogrzania budynku w zimie i schłodzenia w lecie ale również zapewnia odpowiedni komfort dla mieszkańców budynku. Dzięki całkowitej eliminacji mostków termicznych, pianka poliuretanowa instalowana metoda natryskową zapewnia odpowiednie warunki termiczne i akustyczne na ocieplanym poddaszu. Pianka ta zapobiega również nadmiernemu przegrzewaniu się pomieszczeń w upalne letnie dni.
Izolacje natryskowe Leżajsk cena – ocieplanie poddasza, dachu Podkarpacieizolacje natryskowe lezajsk 1

Cena ocieplania pianką poliuretanową zależna jest od kilku czynników – po za standardowymi informacjami takimi jak ilość metrów kwadratowych pod izolację czy grubość izolacji koszt uzależniony jest jeszcze od warunków samej inwestycji – dostępu, rodzaju podłoża itp. Dlatego aby zaoferować Państwu jak najlepszą cenę wykonania izolacji poddasza proponujemy zawsze bezpłatny pomiar!

Ciekawostka z miasta Leżajsk 

W Leżajsku znajduje się jeden z najczęściej odwiedzanych grobów cadyka w Polsce –  jak nie w Europie. Ohel Elimelecha znajduje się na cmentarzu żydowskim przy ulicy Górnej. Na początku ohel miejscowego przywódcy Żydów był drewniany, lecz w 1940 roku został zniszczony przez hitlerowców, którzy szukając kosztownych przedmiotów rozkopali również i sam grób. Odbudowany został dopiero po wojnie. Jak głosi legenda, podczas rozkopywania grobu, cadyk spojrzał na hitlerowców, którzy ze strachu uciekli przez co ocalał cmentarz.
Call Now Button