fbpx

Izolacje natryskowe Libiąż pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE LIBIĄŻ PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Libiąż pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Libiąż” to nowoczesne ocieplanie na terenach  całego powiatu chrzanowskiego  różnego rodzaju poddasz / dachów pianą poliuretanową.

Wykonujemy na terenie całego województwa małopolskiego w tym również w miejscowości Libiąż ocieplanie pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe znajdują zastosowanie jako ocieplenie poddasza (dachu, stropu, ścian, kolankowych, szczytowych) budynków mieszkalnych, jak również usługowych , produkcyjnych, rolnych oraz  i magazynów. Izolujemy pianką także domy z bali oraz wykonujemy kompletne ocieplenie domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe.
IZOEXPRESS jako Autoryzowany Wykonawca izolacji natryskowych ICYNENE gwarantuje najwyższą jakość wykonania izolacji, a stosowana przez nas pianka H2Foam Lite to gwarancja skutecznej i trwałem izolacji objętej aż 25-cio letnią gwarancją producenta. Wykonana izolacja poddasza pianką poliuretanowa wyróżnia się brakiem mostków termicznych. Sama pianka stanowi również barierę dla przemieszczających się mas powietrza, dzięki czemu w przegrodzie nie powstają tzw. pętle konwekcyjne, które odpowiedzialne są za ogromna wymianę ciepła. Mimo ograniczonemu przepływowi powietrza i 100% szczelności, ocieplając poddasza pinką otwarto komórkową ICYNENE nie tworzymy z domu przysłowiowego termosu – gdyż pianka ta jest w pełni paro przepuszczalnym materiałem izolacyjnym. H2Foam Lite to najwyższej jakości materiał izolacyjny co potwierdzają liczne badania, testy oraz nagrody budowlane.

Izolacje natryskowe Libiąż cena – iocieplanie poddasza, dachu Małopolskaizolacje natryskowe libiaz 1
Koszt izolacji pianką poliuretanową uzależniony jest od kilku czynników, dlatego jako rzetelny wykonawca izolacji natryskowych oferujemy bezpłatne spotkanie na miejscu bodowy z naszymi doradcami techniczno handlowymi, po którym będziemy mogli przedstawić jak najlepsza ofertę ocieplenia dachu pianką.
Nie czekaj i umów się już dziś na bezpłatny pomiar w Twoim mieście.

Izolacje natrykowe Tarnów – DARMOWY POMIAR!

Ciekawostka o mieście Libiąż

Pierwsze wzmianki na temat Libiąża pochodzą z 1243 roku z „Kronik” Długosza. Początkowo Libiąż należał do ziem śląskich jednak znalazł się ostatecznie w obrębie Księstwa Krakowskiego, co można zauważyć w tradycjach oraz gwarze jego mieszkańców. Przełomowym okresem dla Libiąża była końcówka XIX wieku  – zostały tu bowiem odkryte złoża węgla kamiennego, co przyczyniło się do gwałtownego rozwoju osady, otrzymując w 1969 roku prawa miejskie.
Call Now Button