fbpx

Izolacje natryskowe Limanowa pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE LIMANOWA PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Limanowa pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Limanowa” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu limanowskiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianką poliuretanową.

Wykonujemy na terenie całego województwa małopolskiego w tym również w miejscowości Limanowa ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową wykorzystywane są jako ocieplenie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) budynków mieszkalnych, jak również usługowych , produkcyjnych, rolnych oraz  i magazynów. Ocieplamy pianką także domy z bali oraz wykonujemy kompletne izolacje domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe.
W naszej ofercie posiadamy piankę otwarto i zamkniętokomórkową.
Wykonana izolacja pianką natryskową eliminuje wszelkie nieszczelności, które są źródłem strat ciepła. To również prze z te nieszczelności dochodzi często do zawilgocenia przegrody budowlanej, która traci swoje właściwości termiczne i co najgorsze mogą doprowadzić do powstania niebezpiecznych dla zdrowia pleśni. Dla przykładu, stosowana do ocieplenia poddasza pianka otwarto komórkowa kanadyjskiego producenta ICYNENE, jest w pełni paro przepuszczalnym materiałem o bardzo niskiej, niemalże zerowej absorpcji wody. Jak potwierdzają badania (karta techniczna, aprobata techniczna ITB) na powierzchni pianki H2Foam Lite nie tworzy się pleśń, nawet po dodaniu zarodników! W przypadku izolacji przechowywalni, chłodni itp. obiektów stosujemy piankę zamkniętokomórkową, która ma już ograniczoną paro przepuszczalność. Pianka jest twardsza niżeli pianka otwarto komórkowa, i nadaje się to bezpośredniego mycia nawet myjkami ciśnieniowymi. Współczynnik przewodności cieplnej pianek zamknięto komórkowych jest dużo niższy niż tradycyjnych materiałów izolacyjnych, dlatego można zastosować dużo cieńsze powierzchnie, co ma znaczenie w projektach, w których liczy się każdy cm.

Izolacje natryskowe Limanowa cena – izolacja poddasza, dachu Małopolskaocieplanie pianka limanowa 2
Koszt ocieplania pianą PUR uzależniony jest od kilku czynników. Dlatego każda inwestycja wyceniana jest przez naszych doradców indywidualnie. Świadczymy darmowym pomiarem, po którym po dokładnym zapoznaniu się z budową i izolowaną powierzchnią, będziemy mogli przedstawić jak najlepsza ofertę wykonania termoizolacji pianką poliuretanową ICYNENE.

 

Ocieplanie pianką Limanowa – DARMOWY POMIAR!

 

Ciekawostka o mieście Limanowa
W Limanowej a dokładnie na szczycie Miejskiej Góry znajduje się potężny 35 metrowy krzyż upamiętniający przejście do XXI wieku. Jest on dwukrotnie większy od krzyża na Giewoncie!
Call Now Button