fbpx

Izolacje natryskowe Lubaczów pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE LUBACZÓW PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Lubaczów pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Lubaczów” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu lubaczowskiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianką poliuretanową.

IZOEXPRESS jako Autoryzowany Wykonawca izolacji natryskowych ICYNENE w Polsce wykonuje na terenie całego województwa podkarpackiego w tym również w mieście Lubaczów ocieplanie pianką poliuretanową . Izolacje natryskowe znajdują zastosowanie jako docieplenie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) ale również jako kompleksowa izolacja domów kanadyjskich (szkieletowych), gdzie pianką mogą być ocieplone także ściany zewnętrzne jak i działowe.
W zależności od rodzaju podłoża do izolacji stosujemy piankę otwarto bądź zamknięto komórkową. Ta pierwsza – potocznie nazywana pianką miękką wykorzystywana jest głównie do izolacji dachów budynków mieszkalnych, handlowych, usługowych itp. Jest ona elastyczna i bardzo lekka – metr kwadratowy pianki H2Foam Lite waży ok. 1,2 kg przy grubości 18cm, dlatego znajduje również znakomite zastosowanie w projektach starszych, często zabytkowych, w których nie przewidziano nigdy izolacji. Do takich obiektów należą często kościoły, gdzie wykonane przez nas ocieplenie zwykle nie wymaga wzmacniania konstrukcji nośnej dachu.
Dzięki metodzie natrysku i ogromnemu rozrostowi, pianka dociera w każde nawet najdrobniejsze zakamarki ocieplanej powierzchni tworzą jednolitą pozbawioną motków termicznych warstwę izolacyjną. Pragniemy zwrócić uwagę iż stosowana do izolacji poddasza pianka otwarto komórkowa jest w pełni paro przepuszczalnym materiałem – wartość mi wynosi 3,3. Dodatkowo stosowana przez nas pianka kanadyjskiego producenta ICYNENE wyróżnia się na tle pozostałych materiałów izolacyjnych bardzo niską absorpcja wody – innymi słowy, pianka znakomicie odprowadza wilgoć, nie absorbując jej. Jak potwierdzają badania i ponad 30-sto letnie doświadczenie, na powierzchni pianki nie tworzy się szkodliwa dla zdrowia pleśń

Izolacje natryskowe Lubaczów cena – ocieplanie poddasza, dachu Podkarpacieizolacje natryskowe Lubaczow 1

Cennik ocieplania pianką poliuretanową zależny jest od kilku czynników. Nie tylko metraż czy grubość izolacji wpływa na cenę ocieplenia ale również sama konstrukcja, dostęp itp. IZOEXPRESS jako profesjonalna firma wykonawcza oferuje zawsze darmowy pomiar na miejscu inwestycji, po którym będziemy mogli zaoferować Państwu jak najlepszą cenę wykonania izolacji pianką ICYNENE. Nasi doradcy techniczno handlowi są do Państwa dyspozycji przez 6 dni w tygodniu na terenie całego województwa podkarpackiego w tym również w mieście Lubaczów i okolicach.

Dlatego nie czekaj i umów się dziś na bezpłatny pomiar!
Call Now Button