fbpx

Izolacje natryskowe Mielec pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE MIELEC PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Mielec pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Mielec” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu mieleckiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianką poliuretanową.

Wykonujemy na terenie całego województwa podkarpackiego w tym również w mieście Mielec ocieplanie pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe pianką PUR znajdują zastosowanie jako izolacja poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) ale również jako kompletna izolacja domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być także ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe. W zależności od potrzeby i miejsca przeznaczenia stosujemy piankę o otwartych lub zamkniętych komórkach.

W przypadku izolacji dachu budynku mieszkalnego stosujemy zawsze piankę otwarto komórkową, potocznie nazywaną „pianką miękką”. Jak sama nazwa wskazuje jest ona materiałem elastycznym, dzięki czemu pracuje przez cały czas razem  z drewnianą konstrukcją nośną dachu. Dzięki temu tak samo jak w momencie natrysku tak i na przełomie lat ocieplanie pianką gwarantuje brak mostków termicznych, a jak dobrze wiadomo to właśnie przez nie dochodzi do ogromnej stary ciepłego powietrza z budynku. Stosowana przez nas pianka kanadyjskiego producenta ICYNENE H2Foam Lite to paro przepuszczalny materiał o bardzo niskiej absorpcji wody. Pianka ta stosowana jest od ponad 30 lat na całym świecie, i została wykorzystana do izolacji ponad 450 tysięcy budynków. Dzięki zastosowaniu wody jako jedynego czynnika spieniającego pianka ta jest w pełni bezpiecznym dla zdrowia produktem.

Izolacje natryskowe Mielec cena – ocieplanie poddasza, dachu Podkarpacieizolacje natryskowe mielec 1

Cena ocieplania pianką poliuretanową zależna jest od kilku czynników, tak więc aby móc przedstawić Państwu jak najlepsza ofertę izolacji dachu pianką proponujemy bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie na miejscu budowy, gdzie po dokładnym obmiarze inwestycji przedstawimy koszt ocieplania pianką PUR.

Ciekawostka o mieście Mielec
Mielec to jeden z przemysłowych ośrodków Podkarpacie, Miasto znane jest głównie z przemysłu lotniczego – to tu siedzibę mają Polskie Zakłady Lotnicze, które s największymi w naszym kraju. Budowę zakładu rozpoczęto 1 września 1938 roku, a na wiosnę 1939 został wypuszczony już pierwszy samolot – PZL 37 Łoś. Jednak żadna z produkowanych tam maszyn lotniczych nie brała udziału w II wojnie światowej. Po zajęciu miasta przez Niemców, remontowano tam niemieckie bombowce.
Call Now Button