fbpx

Izolacje natryskowe Myślenice pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE MYŚLENICE PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Myślenice pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Myślenice” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu myślenickiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianką poliuretanową.

Wykonujemy na terenie całego województwa małopolskiego w tym również w miejscowości Myślenice ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową znajdują zastosowanie jako izolacja poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) budynków mieszkalnych, jak również usługowych , produkcyjnych, rolnych oraz  i magazynów. Ocieplamy pianką także domy z bali oraz wykonujemy kompletne ocieplenie domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe.

Posiadamy w ofercie zarówno piankę otwarto (miękką) jak i zamknięto komórkowa (twardą). Oba rodzaje pianek stosowane są zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak również i przemysłowym czy rolniczym.
Ich zastosowanie zależne jest od miejsca przeznaczenia – pianka miękka – jak już sama nazwa wskazuje jest materiałem elastycznym, o paro przepuszczalnych właściwościach. Pianka twarda stanowi natomiast solidną izolację elementów budynku takich jak fundamenty, podłogi, stropy betonowe, czy też dachy płaskie od zewnątrz, obiekty inwentarskie, chłodnie i magazyny, gdzie kładzie się ogromny nacisk na to aby materiał nie przepuszczał wilgoci.
Nanoszone metoda natryskową, oba typy pianek zapewniają eliminację wszelkich nieszczelności.

Izolacje natryskowe Myślenice cena – ocieplanie poddasza, dachu Małopolskaocieplanie pianka myslenice 1 
Cena wykonania docieplenia pianką PUR ze względu na metodę aplikacji zależy od kilku czynników. Po za grubością izolacji oraz wielkością powierzchni do wykonania, istniej jeszcze parę istotnych rzeczy mających wpływa na końcową cenę. Dlatego IZOEXPRESS jako profesjonalna firma wykonawcza zapewnia zawsze bezpłatny i przede wszystkim niezobowiązujący pomiar na miejscu budowy, po którym będziemy mogli zaproponować jak najlepszą cenę wykonania ocieplenia pianką poliuretanową ICYNENE.

Izolacje natryskowe Myślenice – DARMOWY POMIAR!

Ciekawostka o mieście Myślenice

Myślenice to przepiękne i historyczne miasto województwa Małopolskiego, które może się pochwalić pięknymi widokami dostępnymi z Góry Chełm (654 m.n.p.m.) w dzielnicy Zarabie. Na szczyt można się dostać jednoosobową kolejką krzesełkową o słusznej długości aż 2006 m! Jest to jedna z najdłuższych takich kolei w naszym kraju. Podróż na górę trwa ok. 20 minut.
W okresie zimowym, Góra Chełm przyciąga fanów białego szaleństwa na swój stok narciarski z wyciągiem krzesełkowym.
Call Now Button