fbpx

Izolacje natryskowe Nowa Dęba pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE NOWA DĘBA PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Nowa Dęba pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Nowa Dęba” to nowoczesne ocieplanie w okolicach całego Tarnobrzegu różnego rodzaju poddasz / dachów pianką poliuretanową.

IZOEXPRESS jako Autoryzowany Wykonawca izolacji natryskowych ICYNENE w Polsce wykonuje na terenie całego województwa podkarpackiego w tym również w miejscowości Nowa Dęba ocieplanie pianką poliuretanową . Izolacje natryskowe pianką znajdują zastosowanie jako docieplenie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) ale również jako kompleksowa izolacja domów kanadyjskich (szkieletowych), gdzie pianką mogą być ocieplone także ściany zewnętrzne jak i działowe.
W ofercie naszej znajduje się pianka otwarto i zamknięto komórkowa.
Do ocieplenia poddasza stosujemy piankę otwarto komórkową, która dzięki swej elastyczności poddaje się ruchom konstrukcji nośnej dachu. Jest również materiałem paro przepuszczalnym, dzięki czemu ułatwia odprowadzenie ewentualnej wilgoci z przegrody dachowej. Pianka ta wykazuje się również lepszymi właściwościami akustycznymi niżeli pianka o zamkniętych komórkach. Oba rodzaje pianek nanoszone są metoda natryskową, co zapewnia ciągłość izolacji poprzez eliminację mostków termicznych. Tak wiec niezależnie od rodzaju użytej pianki wykonane ocieplenie gwarantuje 100% szczelność, co znacznie wpływa na ograniczenie strat ciepłego powietrza z budynku tym samym przyczynia się do obniżenia rachunków związanych z ogrzewaniem.
Izolacje natryskowe Nowa Dęba cena – ocieplanie poddasza, dachu Podkarpacieizolacje natryskowe nowa deba 1

Koszt wykonania izolacji poddasza pianką poliuretanową uzależniony jest od kilku czynników, dlatego proponujemy Państwu zawsze darmowy pomiar. Tylko po takim spotkaniu będziemy mogli Państwu zaproponować jak najlepsza ofertę ocieplenia dachu pianką,
Zapraszamy do umówienia się na darmowy pomiar z naszymi doradcami techniczno handlowymi, którzy są do Państwa dyspozycji na całym Podkarpaciu aż 6 dni tygodniu!

Ciekawostka z miasta Nowa Dęba 

Wśród wpisanych do rejestrów zabytków, w Nowej Dębie znajduje się tak zwana Willa Białą zwana „Paulusówką”. W czasach jednego z największych przedsięwzięć ekonomicznych II RP była budowa Centralnego Okręgu Przemysłowego (COP). Za czasów tych postawiono w Nowej Dębie Wytwórnię Amunicji nr 3, co doprowadziło do budowy willi dla ppłk Jana Szypowskiego – kierownika fabryki amunicji. Nazwa „Paulusówka” wzięła się z od nazwiska feldmarszałka Friedricha von Paulus, który gościł w willi w związku z ćwiczeniami na poligonie nowodębskim.
Call Now Button