Opisywany tekst “Izolacje natryskowe Nowy Sącz” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu nowosądeckiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianą poliuretanową.
Wykonujemy na terenie całego województwa małopolskiego w tym również w miejscowości Nowy Sącz ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową znajdują zastosowanie jako ocieplenie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) budynków mieszkalnych, jak również usługowych , produkcyjnych, rolnych oraz i magazynów. Ocieplamy pianką także domy z bali oraz wykonujemy kompletne izolacje domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe.
Izolacja budynku odgrywa ogromną rolę – to właśnie od niej uzależnione są mocno koszty ogrzewania a także komfort termiczny mieszkańców domu. Podstawową i główna cechą skutecznej izolacji jest zachowanie ciągłości poprzez eliminację nieszczelności. To właśnie przez mostki termiczne dochodzi do największej ucieczki ciepła z budynku w okresie grzewczym. To również tu występuje największe ryzyko powstania pleśni w przypadku zawilgocenia. Jednym ze skutecznych i co ważne trwałych sposobów na zapewnienie ciągłości izolacji jest wykonanie ocieplenia pianką poliuretanowa metoda natryskową. Piana dociera nawet w najdrobniejsze zakamarki dokładnie je wypełniając. Stosowana na poddaszach pianka otwarto komórkowa jest materiałem paro przepuszczalnym, tak więc odprowadza ewentualny nadmiar wilgoci z przegrody.
Izolacje natryskowe Nowy Sącz cena – ocieplanie poddasza, dachu Małopolska
Cena izolacji pianką poliuretanowa ze względu na natryskową metodę aplikacji uzależniona jest od kilku istotnych czynników, dlatego IZOEXPRESS jako rzetelny wykonawca oferuje zawsze darmowe i przede wszystkim niezobowiązujące spotkanie na miejscu inwestycji. Dopiero po takim spotkanie będziemy mogli zaproponować Państwu konkretną i najlepsza ofertę na ocieplenie pianką poliuretanową.
Ocieplanie pianką Nowy Sącz – DARMOWY POMIAR!
Ciekawostka o mieście Nowy Sącz
Miasto to sławi się ciekawą i bogatą historią. W XIV wieku Kazimierz Wielki wzniósł tutaj Zamek Królewski, który był otaczany naturalnie łączącymi się rzekami Kamienica i Dunajec. Podczas potopu szwedzkiego, zamek w XVII wieku został mocno zniszczony, a całości zniszczeń dopełnił pożar w XVIII w. Dziś po zamku zostały już tylko ruiny – tak na prawdę przetrwała jedynie Baszta Kowalska, jednak wspomina się o jego rekonstrukcji.