fbpx

Izolacje natryskowe Nowy Targ pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE NOWY TARG PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Nowy Targ pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Nowy Targ” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu nowotarskiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianką poliuretanową.

Wykonujemy na terenie całego województwa małopolskiego w tym również w miejscowości Nowy Targ ocieplanie pianką PUR. Izolacje pianką poliuretanową znajdują zastosowanie jako ocieplenie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) budynków mieszkalnych, jak również usługowych , produkcyjnych, rolnych oraz  i magazynów. Docieplamy pianką także domy z bali oraz wykonujemy kompletne izolacje domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe.
Izolacja poddasza to najistotniejsza izolacja budynku – jak dobrze wiadomo ciepłe powietrze przemieszcza się w górę i to właśnie skuteczna izolacja dachu ma zapobiec jego dalszej wędrówce. Poddasze jest również tą częścią budynku, która jest najbardziej narażona na nadmierne przegrzewanie się w okresie letnim, dlatego należy zadbać o jak najlepsza jego izolację. Stosowana przez nas technologia ocieplania dachu pianką poliuretanową polegająca na natrysku, eliminuje wszelkie nieszczelności prze które mogłoby uciec ciepło z budynku. Zapobiega również przedostawaniu się ciepła w okresie letnim. Dodatkowo stosowana przez nas piana kanadyjskiego producent ICYNENE objęta jest aż 25-cio letnią gwarancją na właściwości termiczne i fizyczne izolacji.

 

Izolacje natryskowe Nowy Targ cena – ocieplanie poddasza, dachu Małopolskaocieplanie pianka nowy targ 1
Cena wykonania izolacji pianką natryskowa zależy od kilku czynników. IZOEXPRESS jako rzetelny i fachowcy wykonawca termoizolacji pianką PUR oferuje zawsze darmowy o co ważne niezobowiązujący pomiar na miejscu budowy. Tylko w taki sposób będziemy mogli zagwarantować Państwu jak najlepszą cenę wykonania ocieplenia pianką poliuretanowa.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy są do Państwa dyspozycji aż 6 dni w tygodniu (także w soboty) na terenie całego województwa małopolskiego.

 

Izolacje natryskowe Nowy Targ – DARMOWY POMIAR!

Ciekawostka o mieście Nowy Targ
Królewskie Wolne Miasto Nowy Targ – bo tak brzmi pełna nazwa miasto to historyczna stolica Podhala, nazywana przez górali po prostu „Miastem”. Słynie i to już od wieków z handlu oraz rzemiosła – w szczególności z produkcji kożuchów oraz butów. Miasto znane jest także ze swych czwartkowych jarmarków, które odbywają się nawet w sobotę i niedzielę
Call Now Button