fbpx

Izolacje natryskowe Olkusz pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE OLKUSZ PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Olkusz pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Olkusz” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu olkuskiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianą poliuretanową.

Wykonujemy na terenie całego województwa małopolskiego w tym również w miejscowości Olkusz ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową znajdują zastosowanie jako ocieplenie poddasza (dachu, stropu, ścian, kolankowych, szczytowych) budynków mieszkalnych, jak również usługowych , produkcyjnych, rolnych oraz  i magazynów. Izolujemy pianką także domy z bali oraz wykonujemy kompletne ocieplenie domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe.
Głównym mankamentem ocieplanej powierzchni są nieszczelności, które mogą stanowić od kilku do nawet kilkunastu procent. To właśnie przez te wszystkie szczeliny w okresie grzewczym ucieka z budynku ciepłe powietrze, powodując ogromne straty energii. Z kolei w okresie letnim poddasze takie narażone jest na nadmierne przegrzewanie, powodując duży dyskomfort. Rozwiązaniem problemy jest izolacja poddasza pianką poliuretanową. Dzięki metodzie aplikacji polegającej na natrysku poliuretanu, pianka dociera w nawet najdrobniejsze zakamarki ocieplanej powierzchni wypełniając je dokładnie. Piana PUR znakomicie klei się do folii paro przepuszczalnej a także drewna, płyt OSB czy betonu. Jest bardzo lekka – metr kwadratowy wykonanej izolacji o grubości 18cm waży zaledwie ok 1,2 kg. Stosowana na poddaszach pianka otwarto komórkowa jest w pełni paro przepuszczalnym materiałem o bardzo niskiej wchłanialności wody. Dzięki temu, wykonana termoizolacja znakomicie odprowadza ewentualny nadmiar wilgoci pozostawiając przegrodę suchą i szczelną.

Izolacje natryskowe Olkusz cena – ocieplanie poddasza, dachu Małopolskaocieplanie pianka olkusz 1
Cena wykonania ocieplania pianką poliuretanową uwarunkowana jest kilkoma czynnikami. Dlatego nasza firma jako profesjonalny wykonawca izolacji natryskowych oferuje zawsze darmowy pomiar na miejscu budowy. Tylko po dokładnym zapoznaniu się z inwestycją jesteśmy w stanie przedstawić Państwu najlepsza ofertę na wykonanie ocieplenia pianką ICYNENE.

Izolacje natryskowe Olkusz – DARMOWY POMIAR!

Ciekawostka o mieście Olkusz

Olkusz to przede wszystkim historyczne oraz bardzo ciekawe miasto. Po za cennymi zabytkami, w mieście znajduje się jedno z ciekawszych w naszym kraju Muzeum Afrykanistyczne. Zgromadzone tutaj przedmioty prezentują kulturę oraz sztukę Czarnego Lądu. Można zapoznać się tu z eksponatami z plemion Tuaregów oraz Dogonów.
Call Now Button