fbpx

Izolacje natryskowe Ostrowiec Swietokrzyski pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE OSTROWIEC SWIETOKRZYSKI PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Ostrowiec Swietokrzyski pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Ostrowiec Swiętokrzyski” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu ostrowieckiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianą poliuretanową.

Nasza firma wykonuje na terenie całego województwa świętokrzyskiego w tym również w mieście Ostrowiec Świętokrzyski ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową znajdują zastosowanie jako docieplanie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) ale również jako kompletne izolacje domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być także ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe.
Natryskowe pianki poliuretanowe dzielimy na 2 główne grupy: otwarto komórkowe oraz zamknięto komórkowe. Jako profesjonalny wykonawca izolacji stosujemy oba rodzaje pianek, a ich użycie zależne jest od miejsca i przeznaczenia pomieszczenia. Dla przykładu, pianki o zamkniętych komórkach potocznie nazywane piankami twardymi mają ograniczoną paro przepuszczalność, dlatego stosowane są w miejscach gdzie nie powinno stosować się materiałów paro przepuszczalnych – pianką tą wykonujemy izolacje np. fundamentów, ale bardzo często stosowane są również jako termoizolacja obiektów rolnych – stajni, chlewów, kurników itp. Pianka ta znajduje również znakomicie zastosowanie jako izolacja blaszanych garażów – już przy 3cm grubości, pianka zapobiega wykraplaniu się pary wodnej na powierzchni ścian i dachu garażu blaszanego.
Natomiast pianka otwarto komórkowa potocznie nazywana pianką miękką, stosowana jest głownie do ocieplania poddaszy domów mieszkalnych, gdzie w połączeniu z drewnianą konstrukcją nośną dachu pianka znakomicie odprowadza ewentualny nadmiar wilgoci – jest ona bowiem w pełni paro przepuszczalnym materiałem.

Izolacje natryskowe Ostrowiec Swiętokrzyski cena – ocieplanie poddasza, dachu Świętokrzyskieocieplanie pianka ostrowiec swietokrzyski 1

Cennik izolacji uzależniony jest od kilku czynników, dlatego jako profesjonalny wykonawca izolacji natryskowych proponujemy darmowe i przede wszystkim niezobowiązujące spotkanie na miejscu budowy, gdzie po dokładnych oględzinach będziemy mogli zaproponować jak najlepszą ofertę na wykonanie ocieplania pianką poliuretanową.

Ciekawostka z miasta Ostrowiec Świętokrzyski
W Ostrowcu Świętokrzyskim, a dokładnie w jego dzielnicy – Częstocicach, powstała w 1827 roku pierwsza w Królestwie Polskim cukrownia. Została założona przez Henryka Łubieńskiego i choć jej początki były trudne to po kilkunastu latach jej działalności po przeprowadzonej modernizacji i wyposażeniu jej w maszyny parowe stała się potężnym i trwałym obiektem, który dotrwał aż do 2005 roku.
Call Now Button