fbpx

Izolacje natryskowe Oświęcim pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE OŚWIĘCIM PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Oświęcim pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Oświęcim” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu oświęcimskiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianą poliuretanową.

Wykonujemy na terenie całego województwa małopolskiego w tym również w miejscowości Oświęcim ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową znajdują zastosowanie jako ocieplenie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) budynków mieszkalnych, jak również usługowych , produkcyjnych, rolnych oraz  i magazynów. Docieplamy pianką także domy z bali oraz wykonujemy kompletne izolacje domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe.
Budując domy energooszczędne należy zwrócić szczególną uwagę na szczelność budynku. To bowiem przez nieszczelności dochodzi do największych ucieczek ciepła z budynku. Ponad to uciekające ciepłe powietrze w okresie zimowym na styku z  zimną powierzchnią od strony dachu może doprowadzić do wykroplenia się pary wodnej, co w dalszej mierze może spowodować zawilgocenie przegrody a nawet jej pleśnienie.
Stosowana na poddaszach pianka otwarto komórkowa nakładana natryskowo eliminuje wszelkie nieszczelności zapobiegając ucieczce powietrza z budynku. Pianka ta jest w pełni paro przepuszczalnym materiałem o bardzo niskiej absorpcji wody, co sprzyja dwukierunkowemu osuszaniu przegrody.

Izolacje natryskowe Oświęcim cena – ocieplanie poddasza, dachu Małopolskaocieplanie pianka oswiecim 1
Koszt ocieplenia poddasza uzależniony jest od kilku czynników. Po za oczywistymi danymi takimi jak wielkość powierzchni pod izolację czy też grubość izolacji, istnieje jeszcze kilka czynników które kształtują cenę metra kwadratowego. Dlatego do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie i oferujemy zawsze bezpłatny pomiar, po którym będziemy mogli zaoferować jak najlepsza cenę wykonania termoizolacji pianką poliuretanową.

Izolacje natryskowe Oświęcim – DARMOWY POMIAR!

Ciekawostka o mieście Oświęcim

Każdy mówiąc o Oświęcimie, myśli obóz koncentracyjny, nawet pytając co jest do zwiedzenia w Oświęcimiu, na myśl przychodzi tylko jedno. Jednak w mieście tym znajduje się przepiękny Zamek Oświęcimski, o bogatej historii…
Najstarsze – udokumentowane przypisy o zamku sięgają XI wieku. Kiedy to po wielkim pożarze, większa część osady uległa zniszczeniu, ulokowano gród na wzgórzu. Jednak w 1241 roku gród uległ zniszczeniu przez Tatarów, a jego odbudową zajął się książę opolsko raciborski Mieszko II Otyły otaczając dodatkowo częściowo wzgórze murem obronnym.
Od 01 stycznia 2010 zamek stał się siedzibą muzeum.
Call Now Button