fbpx

Izolacje natryskowe Pińczów pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE PIŃCZÓW PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Pińczów pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Pińczów” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu pińczowskiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianką poliuretanową.

Nasza firma wykonuje na terenie całego województwa świętokrzyskiego w tym również w miejscowości Pińczów ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową otwarto komórkową znajdują zastosowanie jako ocieplanie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) ale również jako kompletne izolacje domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być także ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe.
Natomiast izolacje pianką zamknięto komórkową znajdują zastosowanie jako izolacja fundamentów, izolacja posadzek pod wylewki, jak również izolacja dachów płaskich od zewnątrz i izolacja wszelkiego rodzaju budynków przemysłowych, inwentarskich, magazynowych itp.
Oba rodzaje ocieplenie pianką PUR ze względu na natryskową metodę aplikacji zapewniają eliminację wszelkiego rodzaju nieszczelności – pianka dociera w każdy nawet najdrobniejszy zakamarek ocieplanej powierzchni dokładnie go wypełniając. Wykonana warstwa izolacji charakteryzuje się ciągłością, dzięki czemu ocieplona powierzchnia pozbawiona jest mostków termicznych, które jak dobrze wiadomo stanowią miejsce ucieczki ciepła z budynku i często bywają powodem zawilgocenia przegrody budowlanej.
W przypadku ocieplenia poddaszy domów jednorodzinnych, używamy pianką otwarto komórkową tak jak np. ICYNENE H2Foam Lite, która jest w pełni paro przepuszczalnym materiałem o bardzo niskiej niemalże zerowej wchłanialności wody.

Izolacje natryskowe Pińczów cena – ocieplanie poddasza, dachu Świętokrzyskieocieplanie pianka pinczow 1

Cena wykonania ocieplenia pianką natryskowa uwarunkowana jest kilkoma czynnikami, toteż nasza firma jako profesjonalny wykonawcy izolacji natryskowych oferuje bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie na miejscu budowy, gdzie po dokładne analizie inwestycji jesteśmy w stanie zaoferować jak najlepszą ofertę cenową.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno – handlowymi, którzy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty włącznie na terenie całego województwa świętokrzyskiego.

Ocieplanie pianką Pińczów – DARMOWY POMIAR!

Ciekawostka z miasta Pińczów
W Sali wystawienniczej Pińczowskich Zakładów Kamienia można zobaczyć niezwykły szkielet wieloryba sprzed ok. 15 milionów lat. Ów szkielet został znaleziony w 1993 roku na terenie Pińczowskiej kopalni wapieni litotamniowych. Szkielet ma długość 420 cm i jak się okazuje należy do niezwykłych znalezisk ze względu na jego wyjątkowy stan.
Call Now Button