fbpx

Izolacje natryskowe Przemyśl pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE PRZEMYŚL PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Przemyśl pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Przemyśl” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu przemyskiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianą poliuretanową.

Wykonujemy na terenie całego województwa podkarpackiego w tym również w mieście Przemyśl ocieplanie pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe pianką PUR znajdują zastosowanie jako skuteczna izolacja poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) ale również jako kompleksowa izolacja domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być także ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe. W zależności od miejsca przeznaczenia stosujemy piankę o otwartych lub zamkniętych komórkach.

Izolacja poddasza wykonywana jest przez naszą firmę zawsze pianką otwarto komórkową. Pianka ta w odróżnieniu od pianki o zamkniętej strukturze komórek jest w pełni paro przepuszczalnym materiałem, elastycznym i wykazuje doskonałe właściwości akustyczne. Oba rodzaje pianek dzięki natryskowej metodzie aplikacji zapewniają 100% szczelność poprzez eliminację mostków termicznych. Dodatkowo otwarte komórki w piance wykorzystywanej do izolacji dachu budynku mieszkalnego sprzyjają osuszaniu przegrody, dlatego mimo 100% szczleności powietrznej przy jej wykorzystaniu nie tworzymy z domu przysłowiowego „termosu”. Stosowana przez nas pianka H2Foam Lite kanadyjskiego producenta ICYNENE wyróżnia się na tle pozostałych paro przepuszczalnych materiałów najniższą absorpcją wody, dlatego nawet w większości przypadków nie ma potrzeby stosowania folii paroizolacyjnych co potwierdzają obszernie przeprowadzone badania w niemieckim instytucie Fraunhofer IBP. Pianka ta na przestrzeni ponad 30 lat udowodniła, że jest trwałą i skuteczną izolacją. Dzięki znakomitej adhezji do wszelkiego rodzaju podłoża, pianka z biegiem czasu nie osiada i nie obwisa.

Izolacje natryskowe Przemyśl cena – ocieplanie poddasza, dachu Podkarpacieizolacje natryskowe przemysl 1

Cena wykonania ocieplania pianką zależna jest od kilku istotnych czynników, dlatego nasza firma gwarantuje darmowy pomiar na miejscu inwestycji, po którym będziemy mogli zaproponować jak najlepszą cenę wykonania izolacji dachu pianką poliuretanową ICYNENE.

Ciekawostka o mieście Przemyśl 
Przemyśl to przepiękne miasto o ponad tysiąc letniej tradycji, które może się pochwalić najstarszych teatrem amatorskim w Europie. Towarzystwo Dramatyczne imienia Aleksandra Fredry „Fredreum” powstało w 1869 roku.
W czasach obecnych Teatr zrzesza kilkudziesięciu czynnych członków i aktorów. Celem Fredreum jest szerzenie kultury języka polskiego, patriotyzmu oraz polskich tradycji narodowych.
Call Now Button