fbpx

Izolacje natryskowe Przeworsk pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE PRZEWORSK PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Przeworsk pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Przeworsk” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu przeworskiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianą poliuretanową.

Wykonujemy na terenie całego województwa podkarpackiego w tym również w mieście Przeworsk ocieplanie pianką PUR. Natryskowe izolacje znajdują zastosowanie jako docieplenie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) ale również jako kompleksowa izolacja domów kanadyjskich (szkieletowych), gdzie pianką mogą być ocieplone także ściany zewnętrzne jak i działowe. W zależności od izolowanego miejsca stosujemy piankę otwarto bądź zamknięto komórkową.
Jeżeli mowa o poddaszu domu mieszkalnego to do jego ocieplenia stosujemy zawsze piankę otwarto komórkową. Jest ona bowiem materiałem na tyle elastycznym, iż podąża razem z ruchami drewnianej konstrukcji nośnej dachu. Ponad to otwarto komórkowa struktura zapewnia pełną paro przepuszczalność co w połączeniu z bardzo niską absorpcją wody sprzyja dwukierunkowemu osuszaniu przegrody, która nie powinna nigdy zwilgocić się. Pianka ta charakteryzuje się również znakomitymi właściwościami akustycznymi. Dzięki natryskowej metodzie aplikacji, pianka dociera we wszelkie trudno dostępne miejsca wypełniając je dokładnie. Dzięki ciągłości izolacji wykonane ocieplenie pianką poliuretanowa zapewnia 100% szczelność co przekłada się na znaczne oszczędności energii potrzebnej do ocieplenia budynku w okresie zimowym. Proszę również pamiętać że wykonane ocieplenie dachu pianką PUR zapobiega nadmiernemu przegrzewaniu się poddasza w upalne letnie dni.
Poznaj więcej korzyści z ocieplania dachu kanadyjską pianką ICYNENE kontaktując się z naszymi doradcami techniczno handlowymi, którzy są do Państwa dyspozycji na terenie całego województwa podkarpackiego aż 6 dni w tygodniu.

Izolacje natryskowe Przeworsk cena – ocieplanie poddasza, dachu Podkarpacieizolacje natryskowe przeworsk 1

Cennik ocieplania pianką zależny jest od paru czynników, dlatego aby zaproponować Państwu jak najlepszą cenę wykonania izolacji natryskowej proponujemy zawsze darmowy pomiar na miejscu inwestycji, po którym nasi doradcy techniczno handlowi przedstawią konkretną cenę ocieplenia dachu pianką poliuretanową.

Ciekawostka z miasta Przeworsk 

W Przeworsku znajduje się jeden z nielicznych w naszym kraju „żywych skansenów” o charakterze użytkowym. Skansen „Pastewnik” (bo taką nosi nazwę) powstał w latach ’70 XX wieku i pełni po dziś dzień rolę ochrony zabytkowego budownictwa drewnianego oraz funkcję hotelarsko gastronomiczną.
Call Now Button