fbpx

Izolacje natryskowe Ropczyce pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE ROPCZYCE PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Ropczyce pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Ropczyce” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu ropczycko-sędziszowskiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianką poliuretanową.

Wykonujemy na terenie całego województwa podkarpackiego w tym również w mieście Ropczyce ocieplanie pianką poliuretanową. Natryskowe izolacje znajdują zastosowanie jako ocieplenie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) ale również jako kompleksowa izolacja domów kanadyjskich (szkieletowych), gdzie pianką mogą być ocieplone także ściany zewnętrzne jak i działowe.
Rozróżniamy 2 podstawowe rodzaje pianek poliuretanowych służących do wykonywania izolacji natryskowych: otwarto i zamknięto komórkowe.
Te pierwsze zostały stworzone do bezpośredniego kontaktu z drewnem gdyż są w pełni paro przepuszczalne, a stosowana przez nas pianka otwarto komórkowa H2Foam Lite kanadyjskiego producenta ICYNENE prawie w ogóle nie chłonie wody! Pianka ta jest również na tyle elastyczne, iż podąża za ruchami konstrukcji nośnej dachu.
Natomiast pianka o zamkniętej strukturze komórek potocznie nazywana pianką twardą wykorzystywana jest do izolacji fundamentów, izolacji podłóg betonowych, jak również do izolacji obiektów rolnych i przemysłowych. Pianka ta dzięki niskiemu współczynnikowi przewodzenia ciepła pozwala na stosowanie cieńszych powłok w porównaniu do tradycyjnych materiałów izolacyjnych takich jak np. styropian.

Izolacje natryskowe Ropczyce cena – ocieplanie poddasza, dachu Podkarpacieizolacje natryskowe ropczyce 1

Cena ocieplania pianką poliuretanową zależna jest od kilku istotnych czynników, dlatego jako profesjonalnie podchodząca firma wykonawcza proponujemy zawsze bezpłatny i przede wszystkim niezobowiązujący pomiar na miejscu inwestycji. Tylko w taki sposób będziemy mogli zagwarantować Państwu jak najlepszą cenę wykonania usługi.

Ciekawostka z miasta Ropczyce 

W Ropczycach znajduje się studnia św. Barbary i nie było by w niej nic ciekawego gdyby nie związana z nią ściśle historia samego miasta, a przede wszystkim z losami jej mieszkańców i okolicznych wsi. Historia studni sięga odległych czasów – prze wiele lat była jedynym źródłem czystej wody dla mieszkańców.
Głęboka religijność obywateli Ropczyc spowodowała, że zaczęto odnajdywać w wodzie uzdrowicielskich zdolności. Tak tez oto stała się ona miejscem kultu i pielgrzymek, aż w końcu aby uchronić studnię zaczęto obkładać ją kamieniami aż z czasem wzniesiono tam kościół pod wezwaniem św. Barbary.
Call Now Button