fbpx

Izolacje natryskowe Sandomierz pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE SANDOMIERZ PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Sandomierz pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Sandomierz” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu sandomierskiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianką poliuretanową.

Nasza firma wykonuje na terenie całego województwa świętokrzyskiego w tym również w mieście Sandomierz ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową znajdują zastosowanie jako ocieplanie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) ale również jako kompletne izolacje domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być także ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe.
Izolacja budynku ma ogromny wpływ na wysokość rachunków za energię potrzebną do jego ogrzania jak również i schłodzenia – dlatego powinno podchodzić się do niej z pieczołowita dokładnością. W dobie nowoczesności, udowodniono iż szczelność jest najistotniejsza kwestią w sprawach termoizolacyjnych. To właśnie przez wszelkiego rodzaju nieszczelności dochodzi do największej ucieczki powietrza (tym samym ciepła) z budynku.
Wiele inwestorów obawia się, że budując szczelny dom stworzymy z niego przysłowiowy „termos” – jednak pragniemy tutaj wspomnieć iż „oddychanie” w budownictwie nie oznacza wcale przepuszczalności powietrza – oznacza paro przepuszczalność!
Stosowana przez nas pianka kanadyjskiego producenta ICYNENE jest w pełni paro przepuszczalnym materiałem (wartość mi = 3,3) ale stanowi barierę dla przemieszczającego się powietrza. Dzięki natryskowej metodzie aplikacji eliminuje mostki termiczne minimalizując straty ciepła do minimum.
Pianka ta mimo wysokiej paro przepuszczalności wyróżnia się bardzo niską, prawie że zerową absorpcją wody, a jak dobrze wiadomo izolacja nie powinna w ogóle się zawilgacać!

Izolacje natryskowe Sandomierz cena – ocieplanie poddasza, dachu Świętokrzyskieocieplanie pianka sandomierz 1

Koszt ocieplania pianką poliuretanową ze względu na natryskową metodę aplikacji na miejscu inwestycji, zależy od kilku czynników. Każda inwestycja różni się i dlatego do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie.
Nasza ekipa doradców techniczno handlowych, służy pomocą oraz darmowym pomiarem, po którym będziemy mogli zaproponować Państwu jak najkorzystniejszą ofertę na wykonanie izolacji pianką PUR.

Ocieplanie pianką Sandomierz – DARMOWY POMIAR!

Ciekawostka z miasta Sandomierz
W Sandomierzu znajduje się przepiękny i malowniczy Wąwóz Królowej Jadwigi, i nie było by w nim nic wyjątkowego gdyby nie fakt iż mieści się on w centrum miasta. Głębokie, porośnięte drzewami, kilku metrowe brzegi – to fascynujący wąwóz lessowy zwężający i rozszerzający się na przemian u swej podstawy – miejsce wielogodzinnych spacerów.
Call Now Button