fbpx

Izolacje natryskowe Sanok pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE SANOK PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Sanok pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Sanok” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu sanockiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianką poliuretanową.

Nasza firma wykonuje na terenie całego województwa podkarpackiego w tym również w mieście Sanok ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe znajdują zastosowanie jako ocieplenie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) ale również jako kompleksowa izolacja domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być także ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe. Stosujemy 2 rodzaje pianek poliuretanowych: otwarto komórkowa (nazywana potocznie pianką miękką) oraz zamknięto komórkowa (tzw. pianka twarda). Obie pianki dzięki metodzie natrysku zapewniają 100% szczelność, przy czym pianka o otwartych komórkach jest materiałem paro przepuszczalnym a pianka twarda już nie. Ocieplanie pianką poddasza wykonywane jest przez naszą ekipę zawsze pianką miękką, gdyż jak sama nazwa wskazuje jest materiałem elastycznym, który dzięki znakomitej przyczepności do drewna, folii itp. materiałów przez cały okres użytkowania budynku podąża za ruchem dachu. W połączeniu z „oddychalnością” materiału i jego bardzo niską absorpcją wody, pianka ta stanowi skuteczną i trwała izolację poddasza, a wykorzystywana przez nas pianka kanadyjskiego producenta objęta jest aż 25-cio letnią gwarancja producenta ICYNENE.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno handlowymi, którzy są do Państwa dyspozycji na terenie całego województwa podkarpackiego aż 6 dni w tygodniu. Nasi doradcy chętnie przedstawią Państwu więcej korzyści z ocieplania dachu pianką poliuretanową ICYNENE.

Izolacje natryskowe Sanok cena – ocieplanie poddasza, dachu Podkarpacieizolacje natryskowe sanok 1

Cennik ocieplania pianką zależny jest od wielu czynników, dlatego by zapewnić Państwu jak najlepszą cenę proponujemy zawsze bezpłatny pomiar na miejscu inwestycji. Po pełnym zapoznaniu się z budową będziemy mogli zaproponować konkretną już cenę wykonania izolacji poddasza pianką poliuretanową.

Ciekawe miejsce w mieście Sanok 
Będąc w Sanoku należy obowiązkowo odwiedzić jedno z najciekawszych w naszym kraju jak i nie w Europie muzeum „pod chmurką”. Jest to muzeum budownictwa ludowego, które jako sekansem powstało w 1958 roku. Na obszernym terenie, bo aż 38 ha można zobaczyć cerkwie, chaty oraz inne budynki wielu grup etnicznych z Bieszczad.
Call Now Button