fbpx

Izolacje natryskowe Skarżysko-Kamienna pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE SKARŻYSKO-KAMIENNA PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Skarżysko-Kamienna pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Skarżysko-Kamienna” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu dębickiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianą poliuretanową.

Nasza firma wykonuje na terenie całego województwa świętokrzyskiego w tym również w mieście Skarżysko-Kamienna ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową znajdują zastosowanie jako ocieplanie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) ale również jako kompletne izolacje domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być także ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe.
Jak powszechnie wiadomo, izolacja budynku odgrywa ogromną rolę w komforcie termicznym mieszkańców ale także to właśnie od niej uzależnione są koszty energii potrzebnej do ocieplenie budynku w okresie zimowym. Dlatego na izolacji a przede wszystkim na jej jakości nie powinno się oszczędzać!
Prawidłowo wykonana izolacja powinna eliminować wszelkiego rodzaju nieszczelności (mostki termiczne) i nie tylko w momencie instalacji ale także na przełomie wielu lat użytkowania budynku. Skutecznym rozwiązaniem są izolacje pianką poliuretanową wykonywane metodą natryskową. Dzięki tej metodzie oraz ogromnemu rozrostowi pianki, wykonywane ocieplenie dociera nawet w najdrobniejsze zakamarki dokładnie je wypełniając, a stosowana na poddaszach pianka otwarto komórkowa jest na tyle elastycznym materiałem iż podąża razem za ruchami konstrukcji dachowej.

Izolacje natryskowe Skarżysko-Kamienna cena – ocieplanie poddasza, dachu Świętokrzyskieocieplanie pianka skarzysko-kamienna 1

Cena izolacji pianką poliuretanową zależna jest od kilku warunków, dlatego jako profesjonalny wykonawca izolacji natryskowych do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie. Nasi doradcy techniczno handlowi są do Państwa dyspozycji przez 6 dni tygodniu (pn – pt) na terenie całego województwa świętokrzyskiego.
Nie czekaj i umów się już dziś na bezpłatny pomiar.

Ocieplanie pianką Skarżysko-Kamienna – DARMOWY POMIAR!

Ciekawostka z miasta Skarżysko-Kamienna
W Skarżysku-Kamiennej mieści się ciekawy i z ciekawą historią pomnik „Na pamiątkę odzyskania dostępu do morza”. Został odsłonięty w 1933 roku na 15. rocznicę odzyskania niepodległości z inicjatywy zrzeszonych kolejarzy Ligi Morskiej i Kolonialnej. Pomnik ten został umiejscowiony przy torach głównej lini kolejowej Gdańsk Warszawa Kraków, jednak po jego uszkodzeniu stał długi okres zapomniany w zaroślach. W 2011 roku odzyskał nowy blask – przeniesiono go w nowe miejsce, a uszkodzony orzeł, który znajduje się obecnie w Muzeum Orła Białego, zastąpiono nowym.
Call Now Button