fbpx

Izolacje natryskowe Skawina pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE SKAWINA PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Skawina pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Skawina” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu krakowskiego i jego terenach różnego rodzaju poddasz / dachów pianą poliuretanową.

Wykonujemy na terenie całego województwa małopolskiego w tym również w miejscowości Skawina ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową znajdują zastosowanie jako ocieplenie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) budynków mieszkalnych, jak również usługowych , produkcyjnych, rolnych oraz  i magazynów. Docieplamy pianką także domy z bali a także wykonujemy kompletne ocieplenie domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe. W zależności od potrzeby i miejsca przeznaczenia stosujemy piankę o otwartych bądź zamkniętych komórkach.
Jako profesjonalny wykonawca izolacji natryskowych posiadamy najwyższej jakości maszynę dozującą – jest to już nasza druga maszyna. Tym razem postanowiliśmy zakupić najnowocześniejszy sprzęt tzw. zintegrowany, który posiada wbudowaną sprężarkę oraz agregat prądotwórczy – Graco Reactor E30i. Maszyna zapewnia pracę na najwyższym poziomie a stosowana przez nas pianka kanadyjskiego producenta ICYNENE gwarantuje najwyższa jakość izolacji. Wykonane przez nasza ekipę docieplenia pianką PUR objęte jest 25-cio letnią gwarancją obejmująca właściwości termiczne oraz fizyczne pianki.
Ocieplanie pianką czy to zamknięto czy otwarto komórkową gwarantuje 100% szczelność poprzez eliminację mostków termicznych.
Izolacje natryskowe Skawina cena – ocieplanie poddasza, dachu Małopolskaizolacje natryskowe skawina 1
Koszt ocieplania pianką uwarunkowany jest od kilku czynników, dlatego aby móc zaproponować Państwu jak najlepszą cenę wykonania izolacji proponujemy zawsze bezpłatny i co ważne niezobowiązujący pomiar na budowie. Tylko w taki sposób jesteśmy w stanie dokładnie oszacować rozmiar inwestycji i dać jak najlepsza cenę.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno handlowymi, którzy służą Państwu fachowym doradztwem na terenie całego województwa małopolskiego aż 6 dni w tygodniu.

Izolacje natryskowe Skawina – DARMOWY POMIAR!

Ciekawostka o miejscowości Skawina

Skawina może pochwalić się niesamowitym rynkiem, który ze względu na swój zabytkowy układ urbanistyczny został dodany rejestry zabytków. Jego historia sięga średniowiecza – powstał w 1364 roku. Doczekał się on rewitalizacji, po której uroczyste otwarcie odbyło się we wrześniu 2012 roku – zmieniono system oświetlenia, postawiono fontannę, odnowiono alejki ale układ przestrzenny rynku został zachowany.
Call Now Button