fbpx

Izolacje natryskowe Stalowa Wola pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE STALOWA WOLA PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Stalowa Wola pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Stalowa Wola” to nowoczesna izolacja na terenach powiatu stalowowolskiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianką poliuretanową.

Dzięki metodzie natrysku i ponad stu krotnemu rozrostowi aplikowanego materiału, pianka dociera w każde miejsce, dokładnie wypełniając wszystkie luki i zakamarki, eliminując w ten sposób mostki termiczne, które bardzo często są przyczyną zawilgocenia przegrody. A jak dobrze wiadomo zawilgocona przegroda, w tym również zawilgocony materiał izolacyjny traci swoje właściwości przewodności cieplnej, dodatkowo na zawilgoconej powierzchni bardzo łatwo i szybko rozwija się szkodliwa dla zdrowia pleśń.

Ocieplanie pianką eliminuje jeszcze jedno bardzo ważne zjawisko, o którym często się zapomina, a to właśnie ono odpowiedzialne jest za ogromną wymianą ciepła. Mowa tutaj o konwekcji, a dokładnie o tak zwanych pętlach konwekcyjnych, które powstają również w przegrodzie budowlanej dachu czy ściany, w materiale który pozwala na ruch powietrza. Pianka poliuretanowa PUR o otwartych komórkach taka jak na przykład H2Foam Lite kanadyjskiego producenta ICYNENE ogranicza w bardzo dużym stopniu ruch powietrza (uznawana jest za powietrzo szczelną izolację) co przekłada się na eliminację konwekcji. Pragniemy tutaj dodać, iż mimo powietrzoszczelności pianka ICYNENE jest ciągle materiałem paro przepuszczalnym, dlatego jej zastosowanie nie wiąże się ze stworzeniem na poddaszu przysłowiowego „termosu”.

Dzięki swym wyjątkowym właściwościom wykonane ocieplanie pianką zapewni ogromne oszczędności na kosztach związanych z ogrzewaniem w okresie zimowym jak również z klimatyzowaniem domu latem.
Dodatkowo pianka jest bardzo bezpiecznym dla zdrowia i środowiska materiałem.

Izolacje natryskowe Stalowa Wola cena – ocieplanie poddasza, dachu Podkarpacieizolacje natryskowe stalowa wola 1
Cena ocieplenia zależy od kilku czyyników, tak więc aby poznać koszt izolacji zapraszamy do kontaktu – nasi doradcy techniczno handlowi są do Państwa dyspozycji na terenie całego województwa podkarpackiego, jak również małopolskiego i świętokrzyskiego.

Ocieplanie pianką Stalowa Wola – DARMOWY POMIAR!

Ciekawostka o mieście Stalowa Wola 

Skąd wzięła się nazwa miasta?  Wszystko zaczęło się od zatwierdzenia w roku 1937 planu Centralnego Okręgu Przemysłowego COP . Wtedy to właśnie, ówczesny minister spraw wojskowych Pan generał Tadeusz Kasprzycki mówił o budowie Centralnego Okręgu Przemysłowego , że jest to „stalowa wola narodu
Call Now Button