fbpx

Izolacje natryskowe Starachowice pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE STARACHOWICE PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Starachowice pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Starachowice” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu starachowskiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianką poliuretanową.

Nasza firma wykonuje na terenie całego województwa świętokrzyskiego w tym również w mieście Starachowice ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową znajdują zastosowanie jako docieplanie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) ale również jako kompletne izolacje domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być także ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe.
Izolacje natryskowe pianką poliuretanowa są doskonałym dociepleniem – eliminują ona najczęstsze błędy oraz słabe punkty tradycyjnych materiałów izolacyjnych. Pianka poliuretanowa stosowana do izolacji poddasza jest w pełni paro przepuszczalnym materiałem – ale w porównaniu do innych izolacji prawie w ogóle nie wchłania wilgoci. Pianka tak dzięki swej niezwykłej strukturze komórek stanowi barierę dla przemieszczających się mas powietrza – tak więc nawet bez zastosowania dodatkowych folii wiatro czy paro izolacyjnych nie przepuszcza przez swą strukturę powietrza! Natryskowa metoda aplikacji eliminuje również wszelkiego rodzaju mostki termiczne – ma to ogromny wpływa na ilość uciekającego powietrza tym samym zmniejsza rachunki za energię potrzebną do ogrzania budynku. Stosowana przez nas pianka kanadyjskiego producenta ICYNENE to najwyższej jakości materiał izolacyjny stosowany na całym świecie od ponad 30 lat.

Wykonana izolacja objęta jest 25-cio letnią gwarancją producenta!

Izolacje natryskowe Starachowice cena – ocieplanie poddasza, dachu Świętokrzyskieocieplanie pianka starachowice 1

Koszt wykonania izolacji pianką PUR zależny jest od kilku czynników, dlatego każda inwestycja wyceniana jest indywidualnie. Nasi doradcy techniczno handlowi są do Państwa dyspozycji na terenie całego województwa świętokrzyskiego od poniedziałku do soboty.
Proszę pamiętać, iż pomiar taki jest całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący.

Ocieplanie pianką Starachowice – DARMOWY POMIAR!

Ciekawostka z miasta Starachowice
W tym przepięknym mieści mieście znajduje się Muzeum Przyrody i Techniki – inaczej mówiąc Ekomuzeum. Muzeum to funkcjonuje na terenie byłego zakładu wielkopiecowego od 2001 roku. Najcenniejszym zabytkiem jest tutaj tzw. Wielki Piec, ale po za nim znajduje się tutaj jedna z największych na swiecie maszyn parowych. Wystawę Ekomuzeum dopełnia ekspozycja samochodów produkowanych przez FSC, wśród której znajduje się najstarszy Star 20 oraz Star 266 – uczestnik rajdu Paryż Dakar.
Call Now Button