fbpx

Izolacje natryskowe Staszów pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE STASZÓW PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Staszów pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Staszów” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu staszowskiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianką poliuretanową.

Nasza firma wykonuje na terenie całego województwa świętokrzyskiego w tym również w miejscowości Staszów ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową otwarto komórkową znajdują zastosowanie jako ocieplanie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) ale również jako kompletne izolacje domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być także ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe.
Ocieplanie pianką natryskową wykonane przez naszą firmę gwarantuje 100% szczelność – proszę nie mylić szczelności, czyli braku mostków termicznych z paro przepuszczalnością, bowiem pianka otwarto komórkowa jest w pełni paro przepuszczalnym materiałem. Stosowana przez nas pianka kanadyjskiego producenta ICYNENE to najwyższej jakości materiał izolacyjny sprawdzony i doceniony na trzech kontynentach już od 1986 roku. Pianka ta wykorzystywana jest do izolacji budynków w Europie od 2005 roku.
Izolacje ICYNENE to bezpieczne materiały izolacyjne nie zawierające szkodliwych dla zdrowia substancji – izolacja ta spełnia najwyższą klasę jakości powietrza w pomieszczeniach – A+.

Izolacje natryskowe Staszów cena – ocieplanie poddasza, dachu Świętokrzyskieocieplanie pianka staszow 1

Cennik izolacji natryskowych dostosowany jest indywidualnie dla każdej inwestycji z osobna. Ze względu na „produkcję” pianki poliuretanowej na miejscu budowy, istnieje wiele czynników pływających na koszt wykonania. Dlatego nasza firma jako profesjonalny wykonawca izolacji pianką PUR oferuje zawsze darmowy pomiar na miejscu inwestycji, gdzie po dokładnej analizie budowy będziemy mogli zaproponować najkorzystniejszą ofertę cenową.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno handlowymi, którzy są do Państwa dyspozycji na terenie całego województwa świętokrzyskiego aż 6 dni w tygodniu.

Ocieplanie pianką Staszów – DARMOWY POMIAR!

Ciekawostka z miasta Staszów
Historia miast sięga średniowiecza i przez wiele stulecie było miastem prywatnym. Jednymi z licznych właścicieli miasta byli Jan hrabia Potocki z żoną Julią księżną Lubomirską. Obaj byli bardzo zaangażowani w rozwój miasta  i robili wszystko aby zabudowę miejską zrobić atrakcyjniejszą poprzez jej zmianę na murowaną.
Po dziś dzień pracuje w mieście zespół dwóch młynów wodnych zbudowanych przez Potockich na szczycie których można znaleźć herb właścicieli.
Call Now Button