fbpx

Izolacje natryskowe Strzyżów piana poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE STRZYŻÓW PIANA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Strzyżów piana poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Strzyżów” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu dębickiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianą poliuretanową.

Jako Autoryzowany Wykonawca izolacji natryskowych ICYNENE w Polsce wykonujemy na terenie całego Podkarpacia w tym również w miejscowości Strzyżów ocieplanie pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe pianką PUR znajdują zastosowanie jako docieplenie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) ale również jako kompleksowa termoizolacja domów kanadyjskich (szkieletowych), gdzie pianką mogą być ocieplone także ściany zewnętrzne jak i działowe.
W czasach stale rosnących cen energii kładziemy coraz to większy nacisk, aby nasze budynku zużywały jak najmniej energii do ogrzania i ochłodzenia. Po za odpowiednim energooszczędnym sprzętem grzewczym i chłodniczym należy zapewnić odpowiednią i przede wszystkim skuteczną izolację budynku. W przypadku ścian, gdzie stary energii są najmniejsze sprawa jest prosta, lecz gdy przechodzimy już na poddasze zaczyna się dylemat. Dach jest tym miejscem gdzie najwięcej ciepłą może uciec w okresie zimowym, ale również izolacja dachu ma ogromny wpływ na temperaturę w pomieszczeniach w upalne letnie dni. Najlepszym i najtrwalszym rozwiązaniem docieplenia dachu jest izolacja natryskowa pianką poliuretanową, która dzięki metodzie nanoszenia i ponad stu krotnemu rozrostowi materiału, zapewnia trwałą i solidną izolację pozbawioną mostków termicznych. Stosowana przez nas pianka kanadyjskiego producenta ICYNENE to najwyższej jakości materiał izolacyjny o paro przepuszczalnych właściwościach. Pianka ta prawie w ogóle nie chłonie wody i objęta jest aż 25 cio letnią gwarancją producenta.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno handlowymi.

Izolacje natryskowe Strzyżów cena – ocieplanie poddasza, dachu Podkarpacieizolacje natryskowe strzyzow 1

Koszt izolacji pianką uwarunkowany jest kilkoma czynnikami, dlatego aby zapewnić Państwu jak najlepsza cenę proponujemy darmowy pomiar na miejscu budowy, gdzie po dokładnym zapoznaniu się z inwestycją będzie mogli przedstawić konkretną cenę wykonania izolacji pianką PUR.

Ciekawostka z  miejscowości Strzyżów

Patronem Strzyżowa jest… św. Michał Archanioł – widnieje on na herbie miasta, a od 2005 roku stoi jego pomnik na rynku. Jak przystało na wodza niebieskich zastępów, Michał Anioł przedstawiony jest na pomniku jako wojownik w zbroi na smoku z wagą w lewej dłoni i mieczem w prawej.
Call Now Button