fbpx

Izolacje natryskowe Tarnobrzeg pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE TARNOBRZEG PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Tarnobrzeg pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Tarnobrzeg” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu tarnobrzeskiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianą poliuretanową.

Prawidłowa izolacja poddasza czy dachu to najważniejszy punkt każdej inwestycji. Jednak czy aby na pewno robimy wszystko, aby została ona dobrze wykonana?

Często spotyka się na budowach solidnie ocieplone ściany, na których nie rzadko widnieje styropian, szczególnie grafitowy o grubościach rzędu 20 a nawet 30cm a kiedy przechodzi się na dach wybieramy z reguły 25 do 30 cm wełny. Dlaczego tak się dzieje? Przecież każdy dobrze wie, że ciepło „wędruje” do góry, a zamiast zapewnić jak najlepszą izolację poddasza, inwestuje się w często przesadzone ocieplenie ścian! Udowodnione zostało, że najwięcej ciepła z budynku ucieka przez dach – są to ilości sięgające często nawet ponad  30% ciepła z budynku. Natomiast w przypadku ścian jest to zaledwie kilkanaście procent – tak więc podczas planowania ocieplenia budynku warto wziąć to pod uwagę, i zapewnijmy optymalną izolację całego budynku.
Gdy wybraliśmy już odpowiednią grubość i rodzaj styropianu na ścianę, zapewnijmy najlepsza izolację dla miejsca, które jest przyczyną największych strat ciepła, czyli poddasza.
Czy w dobie nowoczesności skazani jesteśmy na technologię, która swoje lata świetlności ma już za sobą? Okazuje się , że nie! Istnieją bowiem materiały nowocześniejsze i co najważniejsze skuteczniejsze, a jednym z nich jest pianka PUR. Ocieplanie pianką to najefektywniejsza metoda izolacji, ponieważ dzięki metodzie natrysku eliminuje całkowicie mostki termiczne i zapewnia 100% szczelność, i co najważniejsze przy zachowaniu pełnej paro przepuszczalności! W województwie podkarpackim, w tym również w miejscowości Tarnobrzeg wykonujemy można rzec, że na co dzień ocieplanie pianką.

Izolacje natryskowe Tarnobrzeg cena – ocieplanie poddasza, dachu Podkarpacieizolacje natryskowe tarnobrzeg 1
Cennik izolacji jest tak naprawdę indywidualnie dostosowywany do inwestycji tak więc jeśli chcesz poznać koszty ocieplania dachu skontaktuj się z nami. Proszę pamiętać, że Tarnobrzeg to kolejne miasto w województwie podkarpackim, które jest w pełni obsługiwane przez naszą ekipę, tak więc jak chcesz poznać więcej korzyści z ocieplenia pianką, skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy bardzo chętnie przedstawią wszystkie właściwości pianki poliuretanowej PUR, a w razie potrzeby podjadą na budowę i doradzą jaką grubość izolacji wybrać dla prawidłowego ocieplenia pianką poddasza.

Ocieplanie pianką Tarnobrzeg – DARMOWY POMIAR!

 
Call Now Button