fbpx

Izolacje natryskowe Tarnów pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE TARNÓW PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Tarnów pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Tarnów” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu tarnowskiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianką poliuretanową.

Wykonujemy na terenie całego województwa małopolskiego w tym również w miejscowości Tarnów ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową znajdują zastosowanie jako ocieplenie poddasza (dachu, stropu, ścian, kolankowych, szczytowych) budynków mieszkalnych, jak również usługowych , produkcyjnych, rolnych oraz  i magazynów. Izolujemy pianką także domy z bali oraz wykonujemy kompletne ocieplenie domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe.
Izolacja budynku ma ogromny wpływ na komfort użytkowania domu. Zapobiega ona bowiem nadmiernemu ochładzaniu oraz przegrzewaniu się pomieszczeń. Prawidłowo ocieplony budynek można poznać po jego komforcie termicznym – dla przykładu, może okazać się tak, iż będąc w jednym budynku w którym mamy temp. pomieszczenia sięgającą 23’C odczuwalna temp. może być znacznie niższa niż w budynku w którym jest zaledwie 20’C! A wszystko za sprawą nieprawidłowej izolacji. W budynkach które mają chłodnąścianę temp. odczuwalna może być dużo niższa niż temp. w pomieszczeniu! Identyczna sytuacja ma się na poddaszu, gdzie temp. dachu ma ogromny wpływ na komfort termiczny osób tam przebywających.
Izolacje natryskowe pianką poliuretanową stanowią skuteczną izolację poddasza, jak również i ścian domów szkieletowych. Pianka nie przepuszcza powietrza, ale doskonale radzi sobie z odprowadzanie wilgoci. Wykonana natryskowo eliminuje wszelkie nieszczelności będące przyczyną ogromnych strat ciepła w okresie grzewczym.

Izolacje natryskowe Tarnów cena – ocieplanie poddasza, dachu Małopolskaizolacje natryskowe tarnow 1
Cena ocieplenie pianką natryskową zależna jest od kilku czynników, dlatego każda inwestycja wyceniana jest indywidualnie. Jako rzetelna firma wykonawcza oferujemy zawsze darmowy i niezobowiązujący pomiar na miejscu budowy, po którym jesteśmy w stanie zaproponować jak najlepszą ofertę na wykonanie izolacji poddasza pianką PUR.

Izolacje natryskowe Tarnów – DARMOWY POMIAR!

Ciekawostka o mieście Tarnów

Tarnów to malownicze i zabytkowe miasto nazywane „perłą renesansu”, a wszystko to za sprawą przepięknych i zadbanych budowli architektonicznych i urokliwej starówki. Sam ratusz to dosłownie perła spośród polskich obiektów tego typu. Prze wiele lat Tarnów był miastem prywatnym, należąc do rodów Tarnowskich, Ostrogskich, Zasławskich oraz Sanguszków.
Call Now Button