fbpx

Izolacje natryskowe Trzebinia pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE TRZEBINIA PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Trzebinia pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Trzebinia” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu kieleckiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianą poliuretanową.

Wykonujemy na terenie całego województwa małopolskiego w tym również w miejscowości Trzebinia ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową znajdują zastosowanie jako docieplenie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) budynków mieszkalnych, jak również usługowych , produkcyjnych, rolnych oraz  i magazynów. Ocieplamy pianką także domy z bali a także wykonujemy kompletne ocieplenie domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe. W naszej ofercie mamy piankę zamknięto i otwarto komórkową.
Jesteśmy Autoryzowanym Wykonawcą ICYNENE – kanadyjskiego producenta pianek poliuretanowych oferujący najwyższej jakości  materiały izolacyjne od 1986 roku. Jako certyfikowany wykonawca przechodzimy coroczne szkolenia sprawdzające oraz podnoszące nasze kwalifikacje. Dzięki ogromnemu doświadczeniu wykonane przez nas ocieplenie poddasza gwarantuje 100% szczelność dzięki eliminacji wszelkich mostków termicznych, a wykonana izolacja objęta jest aż 25-cio letnią gwarancją producenta na właściwości termiczne i fizyczne pianki PUR.
Izolacje natryskowe Trzebinia cena – izolacje natryskowe trzebinia 1 poddasza, dachu Małopolska
Cena wykonania izolacji pianką poliuretanową zależna jest od kilku czynników. Oprócz  podstawowych informacji takich jak wielkość ocieplanej powierzchni czy też grubość izolacji, na koszt całego wykonania wpływa jeszcze parę czynników. W związku z tym jako profesjonalna firma wykonawcza oferujemy zawsze bezpłatny i przede wszystkim niezobowiązujący pomiar na miejscu budowy po którym będziemy mogli zaproponować jak najlepszą cenę wykonania ocieplenia pianką PUR.

Nie czekaj i już dziś skontaktuj się z naszymi doradcami techniczno handlowymi, którzy są do Państwa dyspozycji aż 6 dni w tygodniu na terenie całego województwa małopolskiego.

Izolacje natryskowe Trzebinia – DARMOWY POMIAR!

Ciekawostka o miejscowości Trzebinia

Balaton to nie tylko przepiękne jezioro położone na Węgrzech – tak również nazywa się malowniczy sztuczny zalew w Trzebini. w latach 60 minionego wieku, kiedy to zaprzestano eksploatacji wapienia, powstał w wyniku zatopienia akwen, będący dziś miejscem letnich wypoczynków mieszkańców Trzebini. Zbiornik o pierwszej klasie czystości wody zajmuje powierzchnię 3 ha, a jego średnia głębokość wynosi 9,5m. Balaton zasilany jest dzięki podziemnym źródłom wody.
Call Now Button