fbpx

Izolacje natryskowe Ustrzyki Dolne piana poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE USTRZYKI DOLNE PIANA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Ustrzyki Dolne piana poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Ustrzyki Dolne” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu bieszczadzkiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianą poliuretanową.

IZOEXPRESS jako Autoryzowany Wykonawca izolacji natryskowych ICYNENE w Polsce wykonuje na terenie całego Podkarpacia w tym również w miejscowości Ustrzyki Dolne ocieplanie pianką poliuretanową. Izolacje natryskowe pianką znajdują zastosowanie jako docieplenie poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) ale również jako kompleksowa izolacja domów kanadyjskich (szkieletowych), gdzie pianką mogą być ocieplone także ściany zewnętrzne jak i działowe.
W ofercie naszej znajduje się pianka o otwartych i zamkniętych komórkach. Ta pierwsza przeznaczona jest do termoizolacji dachów od strony wewnętrznej budynków mieszkalnych, jak równie ż i przemysłowych. Dzięki znakomitym właściwościom akustycznym, znajduje zastosowanie jako izolacja stropów drewnianych. Ponad to może być stosowana do kompleksowej izolacji domów szkieletowych.
Natomiast pianka zamknięto komórkowa wykorzystywana jest do izolacji fundamentów, tarasów, dachów płaskich od zewnątrz jak również jako izolacja obiektów rolniczych i inwentarskich takich jak stajnie, stodoły, kurniki czy świniarnie. Pianka ta ze względu na swa twardą strukturę może być nawet myta myjkami ciśnieniowymi.

Izolacje natryskowe Ustrzyki Dolne cena – ocieplanie poddasza, dachu Podkarpacieizolacje natryskowe ustrzyki dolne 1

Koszt wykonania ocieplania pianką poliuretanową ze względu na rodzaj instalacji uzależniony jest od kilku czynników, dlatego jako profesjonalna firma wykonawcza oferujemy zawsze bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie na miejscu inwestycji, gdzie po dokładnym zapoznaniu się z inwestycją będziemy w stanie zaproponować Państwu jak najlepsza cenę wykonania izolacji pianką ICYNENE.

Ciekawostka z miasta Ustrzyki Dolne 

W odległości zaledwie kilku km przebiega dzisiejsza granica Państw, jednak do 1951 roku było inaczej – teren pomiędzy Dwernikiem a wsią Liskowate należał do ZSRR. W 1951 roku zawarto z inicjatywy ZSRR ugodę, polegająca na wymianie terenów przygranicznych, gdzie  w zamian za okolice Ustrzyk Dolnych, Polska odstąpiła Ukraińskiej SRR teren tak zwanego kolana Bugu. Niestety zgodnie z zawarta umową wymianie nie dotyczył majątek nieruchomy, dlatego dla wielu Polaków był to kolejny dramat gdyż zaledwie kilka lat po wojnie kiedy już odnowiono swe gospodarstwa, musiano pozostawić je by przenieść się na dzikie strony bieszczadzkie.
Call Now Button