fbpx

Izolacje natryskowe Wieliczka pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE WIELICZKA PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Wieliczka pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Wieliczka” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu wielickiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianą poliuretanową.

Ocieplanie pianką w naszym rodzimym mieście Wieliczka to najlepsza dostępna izolacja poddasza. Wykonaliśmy tu wiele prac związanych z natryskiem pianki PUR, i nie tylko budynków mieszkalnych, ale również i budynków przemysłowych. Należy pamiętać, że ocieplanie pianką to nie tylko izolacja poddasza, to również izolacja ścian, stropów, fundamentów, podłóg – to również izolacja dachu hal przemysłowych, produkcyjnych a także budynków użyteczności publicznej takich jak hotele, sklepy, restauracje, a nawet i kościoły.
Dzięki ogromnemu doświadczeniu naszej ekipy i znakomitym właściwościom materiału izolacyjnego jakiego stosujemy – pianka kanadyjskiego producenta ICYNENE, wykonane ocieplanie pianką zapewni znakomitą izolację, która z pewnością przyczyni się do zmniejszenia strat ciepła a co za tym idzie do ograniczenia kosztów związanych z ogrzewaniem jak również i klimatyzowaniem.
Stosowana przez nas pianka poliuretanowa ICYNENE to najwyższej jakości materiał izolacyjny, który na przełomie lat został doceniony już na całym świecie. Potwierdzeniem jej znakomitych właściwości, są również nasi zadowoleni klienci z miasta Wieliczka jak również innych miejscowości w całym województwie małopolskim, świętokrzyskim oraz podkarpackim.
Pragniemy również przypomnieć, że ocieplanie pianką nie odbywa się tylko w przypadku nowo powstałych budynków – to również znakomite rozwiązanie dla istniejących już budynków, w których nie zastosowano w ogóle izolacji, bądź budynków, w których istniejąca izolacja straciła już swoje właściwości izolacyjne.

Izolacje natryskowe Wieliczka cena – ocieplanie poddasza, dachu Małopolskaizolacje natryskowe wieliczka 1

Cena ocieplenia dostosowywana jest do każdej inwestycji indywidualnie, a w celu znalezienia jak najlepszego rozwiązania do ocieplenia pianką Twojej inwestycji, skontaktuj się proszę z naszymi doradcami techniczno handlowymi, którzy w mieście Wieliczka podjadą na inwestycję przestawią cennik izolacji i zaproponują odpowiednio dostosowane rozwiązanie dla Ciebie i Twojej rodziny.

Ciekawostka o mieście Wieliczka 

Jak dobrze wiadomo Wieliczka jest bardzo znanym miastem ze względu na kopalnię soli, ale mało kto wie, że w mieście tym znaleziono nie raz kły mamucie. Wykopane znaleziska zostały przesłane do muzeów we Wiedniu  i Paryża, ale także Muzeum Żup Krakowskich może się również pochwalić kłami mamucimi wykopanymi na terenach Koźmic Wielkich oraz Gdowa.
Call Now Button