fbpx

Izolacje natryskowe Zakopane pianka poliuretanowa

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / IZOLACJE NATRYSKOWE ZAKOPANE PIANKA POLIURETANOWA

Izolacje natryskowe Zakopane pianka poliuretanowaOpisywany tekst “Izolacje natryskowe Zakopane” to nowoczesne ocieplanie na terenach powiatu zakopiańskiego różnego rodzaju poddasz / dachów pianą poliuretanową.

Wykonujemy na terenie całego województwa małopolskiego w tym również w mieście Zakopane ocieplanie pianką PUR. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową znajdują zastosowanie jako izolacja poddasza (dachu, ścian, kolankowych, szczytowych, stropu) budynków mieszkalnych, jak również usługowych , produkcyjnych, rolnych oraz  i magazynów. Docieplamy pianką także domy z bali a także wykonujemy kompletne ocieplenie domów szkieletowych, gdzie pianką mogą być ocieplone ściany zewnętrzne jak i działowe. W zależności od potrzeby i miejsca przeznaczenia stosujemy piankę otwarto bądź zamknięto komórkową.

Do ocieplenia konstrukcji drewnianych stosujemy zawsze piankę o otwartej strukturze komórek, gdyż jest ona w pełni paro przepuszczalnym materiałem. Mimo iż stanowi ona barierę dla przemieszczających się mas powietrza, pianka pozwala na migrowanie wilgoci przez swa strukturę. Ponad to stosowana przez nas pianka kanadyjskiego producenta ICYNENE prawie w ogóle nie chłonie wilgoci. Dzięki temu zastosowania izolacja zapewnia dwu kierunkowe osuszanie przegrody, która jak dobrze wiadomo nie powinna nigdy się zawilgocić.
Dowiedz się więcej o korzyściach z zastosowania pianki ICYNENE dzwoniąc do naszych doradców techniczno handlowych.
Izolacje natryskowe Zakopane cena – ocieplanie poddasza, dachu Małopolskaocieplanie pianka zakopane 1
Koszt ocieplania pianką poliuretanową uzależniony jest od kilku istotnych czynników, dlatego jako profesjonalna firma wykonawcza oferujemy zawsze bezpłatny pomiar na miejscy budowy. Tylko w taki sposób jesteśmy Państwu zaoferować najlepsza cenę wykonania ocieplania pianką PUR.

Izolacje natryskowe Zakopane – DARMOWY POMIAR!

Ciekawostka o mieście Zakopane

Wiele osób wciąż zastanawia się skąd wzięła się nazwa Zakopane? Jak głosi legenda, w czasach kiedy pod Tatrami rozciągała się puszcza, a najbliższe skupiska zamieszkane przez ludzi mieściły się w dolinie rzek Białego oraz Czarnego Dunajca, pewien gazda ze Szaflar poszukujący odpowiedniego miejsca na swój szałas, zapuściwszy się w głąb lasów napotkał pewną polanę przy potoku. Miejsce było tak urokliwe iż postanowił się tam osiedlić, a że do budowy wykarczował mnóstwo drzew, na powstałem polanie postanowił sadzić warzywa i owies – miejsce to nazwaną Kopaną, a o nim samym mówiono, iż mieszka „Za Kopanem”
Call Now Button