fbpx

Ocieplenie poddasza Andrychów PIANKA PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA ANDRYCHÓW PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Andrychów PIANKA PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Andrychów” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu wadowickiego i jego okolicach to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

W tekście “Ocieplenie poddasza Andrychów pianka poliuretanowa” pokazujemy ofertę naszej firmy. Usługa obejmuje ocieplenie domu  ( ścian ), poddasza, fundamentów oraz termomodernizację dachu.Izolacja pianką może być również wykorzystana jako ocieplenie ocieplenie poddasza andrychow 1stropu, ścian, dachów a nawet fundamentów, podłóg jak również i tarasów.

Izolacje natryskowe to doskonała izolacja poddasza, która może zostać wykonana zarówno w nowo budowanym budynku jak również budynku istniejącym, w którym nie zastosowana w ogóle izolacji bądź w budynku, w którym już istniejące ocieplenie poddasza straciło swoje właściwości termiczne. Bardzo często bywa tak, że właściciele istniejących zamieszkałych budynków płacą z roku na rok coraz to większe rachunki za ogrzewanie, i nie zawsze spowodowane jest to podwyżką cen energii. Nie zdajemy często sobie sprawy, że istniejąca izolacja może z roku na rok tracić swoje właściwości. Spowodowane jest to często drobnymi zawilgoceniami przegrody budowlanej, a jak dobrze wiadomo zawilgocony materiał izolacyjny traci swoje właściwości termiczne. Aby potwierdzić taką sytuację na Państwa poddaszu, najlepszym rozwiązaniem i co najważniejsze bezinwazyjnym jest przeprowadzenie badania kamerą termowizyjną. Aby badanie było miarodajne, najlepiej jest go przeprowadzić w okresie grzewczym, kiedy różnica temperatur między wnętrzem budynku, a temperaturą zewnętrzną jest największa. Jeżeli badanie ukaże, że problem z nieskuteczną izolacją dotyczy również i Waszego poddasza, najlepszym rozwiązaniem tej sytuacji jest wymiana starego materiału izolacyjnego na piankę poliuretanową. Dzięki ogromnemu zdobytemu doświadczeniu, również w mieście Andrychów ocieplenie poddasza pianką możemy wykonać od strony zewnętrznej – wbrew wszelkim pozorom, jest to rozwiązanie szybsze i tańsze. Przy przeprowadzaniu termomodernizacji poddasza od strony zewnętrznej, nie ma potrzeby ingerencji od środka pomieszczeń, a co za tym idzie nie ma potrzeby usuwania płyt kartonowo gipsowych lub też boazerii. Wszystkie wymieniane jest od zewnątrz w porozumieniu z ekipą dekarską. Zwykle taka operacja zajmuje około 2 dni.

 

Ocieplenie poddasza Andrychów cena– izolacja natryskowaMałopolska

Cena ocieplenia poddasza uzależniona jest od kilku czynników, dlatego aby poznać cennik zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno – handlowymi.

 

Ciekawostka o mieście Andrychów

Basen w mieście Andrychów, który doczekał się przebudowy w 2009 roku, powstał już w 1935 roku! Ten olimpijskim wymiarów obiekt, posiadał przepiękną plażę, na którą piasek został sprowadzony znad samego Bałtyku!

 
Call Now Button